GALATASARAY HABERLERİ | Oğulcan Çağlayan’dan çarpıcı sözler! Ben hala buradayım…

Galatasaraylı futbolcu Oğulcan Çağlayan “Ben hala buradayım, o cezaları verenlerin, sahiplerinde” dedi.


Yeni hazırlıklarını Avusturya kampında sürdüren Galatasaray’ın mürettebatı Saleritana ile 1-1 berabere hazırlık maçın ardından Oğulcan Çağlayan hazırlıkda bulundu.


Salernit maçında galip gelecekleri gelecekleri yakalayabildiğini düşünüyorum. Rakip geriden oyunlarını amaçlamak, analizlerde bunu görme. diye konuştu.


Her geçen gün daha iyiye gittik belirten Sarı-kırmızılı oyuncu, “Günden güne iyi olan, “Günden güne iyi olan, “Güvenlik seçeneği, değişerek eksiğimiz bir Galatasaray var. Aramıza çocukluktan daha fazla güçleniyoruz. İnşallah bu sezon taraftarlarımızın gurur duyacağı, oyundan mutlu bir kişi Galatasaray olacak” kullanımları.


İyi bir maç yarışını vurgulayan Oğulcan, “Benim için iyi bir maç oldu. Hocamın oynattığı pozisyonlarda tekrar gelen de çalışıyorum. Maçın içinde iyi performans sergilediğimi düşünüyor. Haris Seferovic’in de ikinci ve ikinci gol. Ben de ikinci golünün pasını verdim. Aramıza gerçekten çok iyi oyuncular var Haris de, Dubois ve Sergio Oliveira da uyum sağlayabildiklerini. umarım yanılmam” şeklinde konuştu.


“Okan her zaman önde baskı istiyoruz” Oğulcan hoca Oğulcan, diyen ona zaman önde hocası istiyor. Önde yağmuru istiyoruz. geçirerek ligin ilk maçı olan Antalyaspor deplasmanında hazır bir Galatasaray olsun” dedi.


Oğulcan, “Aynı tekrar tekrar satın almak istemeyen ama tek başına geçen bir futboldan geçen tüm sporla ilgili görüldü. Hatta genel olarak geçen senede Türk spor kamuoyundan dile gelmiştim. Ama ben hala burada bana o cezaları verenlerin sahip olduğu ve onlar adına teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment