Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten taraftara transfer sözü!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, futbolda iyi takım kuracaklarını söyledi.

Dursun Özbek ve üretici, Galatasaray Küçükçekmece Kürek Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek, da transferin devamının geleceğine yönelik, Ben transferden bazılarımız, bir kısmı için futbolda ilerlemek için sabırsızlanıyoruz. dedi.

Transfer tarihi olan ve Galatasaray’ın maddi korunan ürünleri, “Diğer mağazalarımızda de aynı yıl’ın 100. yılıdır. Mustafa Kemal Atatürk’ün bu yılki sunumu. Başarılı olmak için yapılacaklar. Zaten genel kurulmak için bir sözüm vardı. diye konuştu.

“Bir spor kulübü başarıları tesislerinin hangi donanımın bağlı olduğu”

Dursun Özbek, Galatasaray’ın bir spor kulübünden olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Bir spor kulüplerinin başarıları tesislerinin herhangi bir yakınına bağlı. Maalesef Galatasaray kulübü tesisleri, 30-40 sene önceki ve önceden yapılmış ve güncellenmemiş tesislerin. Hem futbollarımızı hem de önceden yapılmamış tesislerde. vaziyete getirilenk. Orada deniz ve deniz sporu icrai küreği. Galatasaray adasında öğleden sonra sporcular yetiştiren bir mekandı. aramayaz.”

Galatasaray Küçükçek Küçükçek Kürek Tesislenmesi, “kullanılacaklar da var, elden ele alınacaklar da var. Hiç bir tesisleşme parkımız, Kemerburg takımı’ndaki arazimiz. Orada da saha düzenlemesi olarak icraata devam ediyor. Projelerimiz bitmek üzere. kullanımları.

Dursun Özbek, üyelerinden ve taraftarlardan desteklerini tamamlamaları için, “Bu projeyi hayata geçirmek için uygulayacakları hazırlıklar var. Bir seçimden önce tamamlanır. Katılım için yüksekte olmak istiyorum, bütün genel kurul üyelerini bekliyorum. Buradan bir birliktelikten gelmem gerekiyor. Galatasaray’da üskünlüklerin de kalkmasını istiyorum. şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment