FIFA 23’ün oynanış videosu yayınlandı

Electronic Arts, bu yıl süreceği FIFA 23’ün ilk oynanış videosunu yayınladı. HyperMotion 2.0 teknolojisinden güç alan FIFA 23, söz konusunda iddialı.

Gerçek maçlardan elde edilen verilerle yapay zeka Electronic Arts, daha profesyonel animasyonlar için HyperMotion 2.0’ı etkilemek. Bu yıl kadın futbol takımlarına da sahip olan şirket, gerçek yaşamki kadın hareketinden yola çıkmayı hayallar yarattı.

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı

Electronic Arts’ın FIFA 23 için web’e, “İleri teknoloji ve tescilli makine araçlarımızı büyütmek, gelişmiş maçlardan sahip olunan 9,2 milyon kareden seçilecek olan FIFA 23’teki etkileşimlerde doğal futbol yaratma için gerçek yeni teknolojiler olması FIFA 23′ te daha fazla futbol Kadınlığı.” ifadeleri yer alıyor.

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı

6.000 HyperMotion gösteriklerini ifade eden şirket, FIFA 23’te kendisini olumlu ve olumlu bir şekilde oynamayı isteyeceğini açıkladı. HyperMotion2 teknolojisinden güç alan yeni animasyonlar, top kontrolü ve şut arasında daha doğal geçişleri mümkün kılıyor.

GTA 6 çıkış tarihi ve amacı belli oldu!

GTA 6 çıkış tarihi ve amacı belli oldu!

GTA 6 çıkış tarihi, ve geçeceği şehir sızdırıldı. GTA ilk kez kadın karakter çiziliyor.

Oyuncular, FIFA 23 Ultimate Team’e futbolun tutkunları sayesinde favori oyuncularla maç keyfi yaşayabilecekleri. FIFA 23, oyunculara serbest vuruşlarda, penaltı vuruşlarında daha fazla kontrol sağlayabilecek.

Oyuncular, becerili risk-ödül sistem şut mekaniği sayesinde gerçek hayatta faydalanabilecekleri tekniklerini da kullanabilecekler. Vuruş noktanızı seçtikten sonra sert şut lamba artırıcı güç ile gol atmayı artırabileceksiniz.

Electronic Arts, FIFA 23 ile birlikte yürüyüş geliştirmelerinin de tanıtımını yaptı. Oyuncunun en yüksek hızlarına göre ek bir nokta işaret eden işaretleyici, ile futbolcuların kontrollerin çizilen çizdi.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

FIFA 23’te ön siparişe açıldı, Epic Games’de 699,99 TL’den satılıyordu. FIFA 23 Ultimate Edition’un Steam fiyatı ise 899,99 TL belirlendi. PlayStation 5 ve Xbox Serisi X|S FIFA 23’ün standart satın alabilecek 800 TL’ye satın alabilirsiniz.

Siz bu konu ne satın alındı? Fikirlerinizi yorumlarda ve SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment