FIFA 23’ten Oynanış Videosu Geldi: İşte Yenilikler

Bu yıl FIFA adıyla oğlu defa göreceğimiz ticaret serisi futbol serisi FIFA 23’ten bir video geldi. Bu video kadında tektik yanını ve futbolunu keşfediyoruz.

Futbol simülasyonu denildiği zaman akla gelen ilk seri sürpriz yok ki FIFA serisi. 23 ile birlikte oyunu oğul defa FIFA adıyla. EA Sports şimdi de bu oyunla ilgili olarak görüntülerden bir video yayınlandı.

Videoda bu yıl gelecek olan yeni Hiperhareket 2.0 hakkında bilgiler ediniyoruz. Ayrıca serinin ilk defa olduğunu profesyonel bir kadın futbol takımı ile öğrenip nasıl bir şey dalıyoruz. Ayrıca Accurate özelliği de ilk kez ortaya çıkıyor.

Hypermotion 2.0 ile dansa geçildi

Hiperhareket 2.0 ile birlikte hareket yakalama ile yapay zeka bir araya geliyor. Antrenmanlar ve maçlardan elde edilen verileri kullanan FIFA ekibi, burada topladığı veriyi makine öğrenmesi ile oyuna aktarıyor. Bu da 6000’den fazla hareket özgürlüğü oyuna dönüyor. Geliştiricilere göre planlamaya kadar toplamadıkları kadar veri bu oyun için toplandı.

Kadın futboluna daha çok özen

fıfa 23

FIFA 23 ile birlikte kadın futbolu için de daha ayrıntılı çalışıldığı göze çarpıyor. Görsel kullanıcı oyuncular da daha modern şekilde hareket edip futbol oynayabilecek. Kadın muayenehanesi da daha doğru aktarılıyor.

Oynanış ve AccelerRate

fıfa 23

FIFA 23 videosunda göze çarpan ilk çarpan biri daha canlı hareketler olmuş. Videoda yer aldığına göre oyuncular artık daha fazla sözde hareket ediyor ve bir şekilde bir ağırlıkları olduğu söyleniyor. Hem ürün olarak hem takımalrın sahadaki özelliklerimiz açısından detaylı bir şekilde gözden geçirilecektir. İlk günna ve ayaklarına üstten çarpma sırasında yardıma götürülmesini görebileceğiz.

Oyunda gitmeye da üç çözüm göze çarpıyor. ilki, özel hareketler çok uzun bir süre sonra sol ayakla da yaşanmış bir zamanda olmuş. Bir başka fark duran toplarda topun tam olarak hangi vurabileceğimizi seçebilmemiz. Üçüncü önemli nokta ise xG (beklenen gol) mekaniğine benzer bir risk/ödül değerlendirmesine sahip şut maaşı.

AcceleRate tanıtılan özellikler ise oyundaki futbolcuların içeriği gerçekki gibi farklı hızlarda koşmasına imkan sağlıyorsun. Daha fazla çocuk (normal koşu ve hızlı koşu adı altında iki koşu türüken şimdi ise) Patlayıcı (patlayıcı) kontrollü (kontrollü) ve Uzunluk (Uzun) koşu yarışları. Oyunuc oki gidişa göre ideal bir koşuda eğlenmek daha planlı sayfalar oluşturabilecek.

İLGİLİ HABER

FIFA Tarihinde Bir İlk: FIFA 23’ün Kapak Yıldızı Bir Kadın Futbolcu Oldu!

Son olarak oyunlaştırmayı çeşitlendirmek ve özel hareketlerin göze çarpıyor. Kaleciler köşelerinden vuruşu gibilarda hazırlıklı olacakları için çok daha stabil kurtarışlar. Özel hareketler ise sanal yaşam ve onunla antrenmanın kendine sahip bir hareketi olacak. Daha önce olan bu özelliğin çok ayrıntılı ayrıntılı bilgileri aktarılan bilgiler arasında

Leave a Comment