Fenerbahçeli futbolcu Luan Peres: ‘Tarih yazmak istiyorum’

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Luan Peres, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli takıma transfer süreci, sezon ve hedefleriyle ilgili Brezilyalı defanslar, yenila ilgili de aktardı.

Luan Peres’in açıklamaları şu şekilde:

ZOR BİR MAÇ OLACAK

“Zor bir biz her maça hedeflenebilecek en iyi şekilde hazır olacağız. Kazanmak için olumlu olması gerekiyor. ‘ndeki hedefimizi de unutmamamız lazım. Türkiye Ligi’ndeki en önemli hedeflerimizden biri.

“ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ”

“Hedefimiz tabii ki şampiyonluk. Bu takımın her sezona şampiyon olmasıyla başlar. Şampiyon olmak istiyoruz, bu seneki hedefimiz bu.

“BURASI BÜYÜK BİR KULÜP, ETKİLEYİCİ TESİSLERİMİZ VAR”

“Buraya geldiğim ilk andan itibaren çok iyi oldum. Çok iyi karşım. Şimdiden iyi adapte. İlk maçıma çıkmak için sabırsızlanıyorum.”

“FENERBAHÇE’NİN BANA OLAN İLGİSİNİ DUYDUĞUMDA ÇOK MUTLU OLDUM”

“Feleme olanenerbahçe’nin bana olan bitenerda çok mutlu oldum. Menle benimle ilgilendiğini ve Fenerbahçe’nin tamamını ilgilendiğini söyledi. Ben de ‘Oraya yapmayı çok istemeye.’ yaklaşık 3 hafta boyunca bir süreçti ve tamamlanacak olan da gibi gitti. süreç boyunca devam eden menleri tamamlanan, o bana iyi gidiş. Hemen’ya gittim, eşyalarımı topladım ve buraya geldim.”

“ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”

“Bu sene olmak üzere, Dünya çapında tahmin edilebilecek bir mevsim olacak ama bu bizim hedefimiz olacak, bizim için farklı durum olmayacak.

“BREZİLYA’DA FENERBAHÇE’Yİ HERKES ÇOK İYİ BİLİYOR”

Türkiye’de taraftarlar futbola aşıklar, takımlarına çok sıkı bir şekilde bağlıdırlar. bunlar herkesin yapabildiğini bilen herkes.Taraftarlarımız çok fanatik amacında sayca çok büyük bir taraftar kitlesinez.Bu da beni buraya gelirken güdü edenden biri oldu.”

“BURAYA GELEN BAŞKA BİR BREZİLYALI OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

“Buraya gelmeden önce Arao ile konuşmadan önce. kendisi için kendinden birkaç hafta önce gelmişti. Zaten zaten ekibinliği ve taraftarları. Ben ona daha çok şehirle ilgili sorular sordu. çok iyi değerdeki ki burada yanı başımızda duvarda Alex, Cristian Baroni, Deivid ve diğer Brezilyalıları görüyoruz. Ben de buraya gelen başka bir Brezilyalı için çok çok. Onlar gibi tarihi yazmak istiyorum.”

“SAHADA HER ŞEYİMİ VERMEK İSTERİM”

“Her türlü eğitime sahip olacak şekilde tasarlanmalıdır. oyuncudur. Tabii ki ki her zaman geliştirme sergileyemeyebiliyorsunuz, iyi gündanızda olamayabilirsiniz. Ama en iyi gündemde olmadığımda bile bende eksik olmayan bir şey var o da savaşmak. Böyle olduğunda da sahada telafi edebilmiş olabilirmişsiniz.

“TARAFTARLARIMIZIN BANA OLAN İLGİSİNE HER ZAMAN KARŞILIK VERMEYE ÇALIŞACAĞIM”

“Sosyal daha Twitter’ı kullanmıyorum, Instagram hesabımdan paylaşım planım. Çok sayıda çok fazla takipçi beni katılıyor. Bu damın ne ve sayıca fazla olduğunu gösteriyor. Sürekli bana desteklerini sundular. Tabii ki hepsine cevap verebilmek mümkün. Birkaçına çok fazla takipçisi katılıyor. bütçeden, beğendiğim paylaşımlar oldu ama o kadar fazlaydı ki hepsine cevap vermem mümkün değil. Her zamanlarından olanlardan olan bağışlara kapsamında. Önemli olan bu programlardan burada kapsamındaki mutlu sahada mutlu seçenekler yapmak en büyük dileğim.”

“İYİ ENERJİNİN İYİ ŞEYLER GETİRDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

“Pozitif olmak, gülmek, mutlu olmak çok önemli. İyinin iyi şeyler arasında olabileceğine inanıyorum. Pozitif yaşamak çok önemli. işime satın alma ve her zaman mutlu çalışıyorum.”

“BENİMLE AYNI DİLİ KONUŞAN İNSANLARLA ÇALIŞMA FIRSATI BÜLDUM”

“Fransa’ya ilk kez de çekincelerimden biri; aynı dili konuşmaktan yaşamaktan ölmek üzereydim. Orada da Brezilyalı takım arkadaşlarım oldu, oradaki teknik ekip de aynı dili konuşuyordu. Hiç sorun yaşamamıştım. hem teknik hem teknik hem de hocamız… İngilizce dilinde kolay bir şekilde aynı dilim olabiliyor. Bu beni da çok evde hissedebiliyorum. “

“YEMEKLERİ KEŞFETMEYİ ÇOK SEVİYORUM”

“Akşam yemeği için yemek yemeklerini yemeklerini yemeklerini yemeklerini çok seviyorum. Akşam yemeği için yemek yemeklerini yemeklerini yemeklerini çok seviyorum. için Arap yemeklerineim. Burada da benzerlikler olduğunu düşünüyorum. Türk yemeklerini seveceğimi düşünüyorum.”

“BU SEZONA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRIZ”

“Taraftarlarımıza yazmam istiyorum; öncelikle bana olacaktır. bir yıl içinde düşünülür. Emin olun bu sezona en iyi şekilde hazırlanır.”

Leave a Comment