Fenerbahçe’de Jorge Jesus’tan transfer sözleri! Sınırsız bütçem olsaydı Darwin Nunez’i isterdim

class=”medyanet-inline-adv”>

Sarı la verlilerin 68 İsa’nın başındaki görevıcısı, Fenerbahçe’nin başındaki geleceğine ilişkin olarak futbol basınına hazırlıkda bulundu.

“ANA HEDEF SÜPER LİG ŞAMPİYONLUĞU”

Takımın ana hedefinin Süper Lig şampiyonluğu olduğu konusunda yeterli teknik adam, “‘Türkiye ligi şampiyonluğu, ana hedefim bu. Ana hedefim bu. açıklamasını yaptı.

“KİEV MAÇI BANA ÇOK İYİ İŞARETLER VERDİ”

‘Kiev maçında çok iyi iyilerdlerini kaydeden Jesus, “maç bana çok işaretler verdi. En iyi stoperi kaybetmemize rağmen bazı iyi işaretler aldım. İki tane daha stoper istiyorum.” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“MEHDİ TAREMİ’NİN ÖZELLİKLERİNİ BEĞENİYORUM”

Transferde adı geçen golcü oyuncu için canlı Jesus, “Mehdi Taremi’nin beğeniyorum. Ancak onun durumu için 4 oyuncum var. Böyle bir doğumz.” dedi.

“WİLLİAM TRANSFERİ ZOR GİRİNCE ARAO GELDİ”

Orta saha transferi için iki isim yönetimine uygulanmak ve sonunda Arao ile anlaşıltıklarını belirten orta Jesus, ”Yönetimden saha için iki isim istedim. William Carvalho, benim kendimden bir tanesiydi, savunmacı bir orta saha denemek istedim. William transferi zor girdi ve biz de tanımladığımız Arao’yu transfer ediyoruz” diye konuştu.

“TRANSFERDEKİ ANA HEDEF TANIDIĞIM OYUNCULAR”

Transfer ana ödülün oyuncuları, “Transfer parametresi hakkında önemlim ve iletişim kurmanın kolay olduğu oyuncuları transfer etmekti. Ama sadece Brezilya, Uruguay, Arjantin ya da İspanya’dan oyuncu getirmedim. Takımda zaten zekice eğitim oyuncular var ve bu işi kolaylaştırıyor” şeklinde konuşma.

“SINIRSIZ BİR BÜTÇEM OLSAYDI DARWİN NUNEZ’İ İSTERDİM”

Transferde bütçesi olması durumunda tercih görünümünde 75 milyon Euro’ya Liverpool’a olan Darwin Nunez olduğunu söylüyor İsa, “Sınırsız bir bütçem geleceğim düşünülm oyuncu Darwin Nunez olacak.” kullanımları.

class=”medyanet-inline-adv”>

Avrupa’nın 5 büyük liginden bahsettiğim Jorge Jesus, “5 büyük liginden satın alındı. Fenerbahçe’ye gelmek için Everton’ı manzaram.” dedi.

.

Leave a Comment