Fenerbahçe’de bir ayrılık daha! Szalai de Napoli’ye transfer oluyor

Jorge Jesus yönetimi Fenerbahçe’nin yeni sezona takımında en orijinal yeri olarak savunmadu. Stoperde Kim Min-Jae ve Atilla Szallai ikilisine güven büyüktü. Ancak önce Kim Min Jae Napoli’ye transfer oldu. Şampiyonlar Ligi’ne Dinamo Kiev’e elenmesinin sarı lacivertliler flaş bir karar aldı. Atilla Szalai’ye gelen teklifler değerlendirilecek.

Szalai’ye Napoli talip oldu

Kadıköy’de Fenerbahçe’nin Dinamo Kiev’e 2-1 yenildiği maçta 89. takımlar tek golünü atan Szala için 15 milyon Euro isliyor. Kim Min Jae’yi transfer eden Napoli’nin Macar futbolcu için de teklif verdiği öğrenildi. Ayrıca Premier Lig’den bazı takımların Szalai’nin şartlarını araştırdığı belirtiliyor.

Tisserand da yolcu

Fenerbahçe’nin başka bir stoperi Marcel da gönderilecekler olacak gibi görünüyor. Sözleşmenin oğlu, bundesliga ve Lig 1’den gelen teklifler değerlendirilecek. İstihbaratla geçenerde görev yapan 4 futbolcudan Serdar Aziz 3 oyuncularla gidecekler.

Gustavo Henrique de işlemi tamamlandı

Sarı lacivertliler Flamengo ilebonservis konusunda bir Gustavo Henrique transferini adını duyurmaya hazırlanıyor. Brezilyalı futbolcu Tisserand’ın alternatifi olarak düşünülüyor. Yani futbolcu as stoper birliktende bulunmuyor.

Atilla Szalai yerine Luan Peres

Durdurucu Yapısı ikinci transferse Marsilya’dan Luan Peres oldu. Fenerbahçe, Marsilya ile anlaşma sağlarken Peres İstanbul’a davet edilir. Peres, Szalai gibi sol stoper ve sol bek mevkilerinde oynuyor. (Ajanspor)

.

Leave a Comment