FENERBAHÇE SLOVACKO MAÇI İZLE 📺 | Fenerbahçe – Slovacko maçı hangi kanalda? Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi play-off turu maçı saat kaçta?

Fenerbahçe, Dinamo Kiev’e elenmesinin devam etmesi UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek. Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında Slovacko ile karşılaşacak. Mücadele için merak edilen konular arasında maçın yayın saati, olası 11’leri de bulunuyor. Peki, Fenerbahçe – Slovacko maçı hangi kanalda? Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi play-off turu maçı saat kaçta?

Fenerbahçe Haberleri Yayın Tarihi: 02.08.2022- 13:30

Fenerbahçe – Slovac maçı oynamak için istekli olmak için

UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçında ön temsilcimiz Fenerbahçe, Ülker’nda Slovacko’yu konuk olacak. Maç ile ilgili tüm merak ediliyor. Peki, Fenerbahçe – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak?

FENERBAHÇE – SLOVACKO MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

Fenerbahçe – Slovacko maçı 4 Ağustos Perşembe günü saat 20:00’de Exxen’de canlı yayınlanacak.

FENERBAHÇE – SLOVACKO MAÇIN HAKEMİ KİM?

Fenerbahçe – Slovacko maçında Portekiz Futbol Federasyonu’ndan Joao Pinheiro görev yapacak. Pinheiro’nun yardımcılıklarını ise Bruno Alves Jesus ve Luciano António Gomes Maia üstlenecek. Karşılaşmanın esası, Gustavo Fernandes Correia olacaktır.

FENERBAHÇE’DE 7 EKSİK!

Fenerbahçe, Serdar Aziz, Ferdi Kadıoğlu, İrfan Can Kahveci, Mert Hakan Yandaş, Joshua King, Altay Bayındır ve Joao Pedro’nun sakatlandığını açıkladı. Bu isimlerin Slovacko maçında oynaması beklenmiyor.

.

Leave a Comment