Fatih Karagümrük ligden çekiliyor mu? Gece yarısı gündemi sarsan iddia

Fatih Karagümrük’ün Süper Lig bomba gibi düştüğüne dair iddiası geçilecek. Stat ve tesisi çözemeyen Fatih Karagüm’te başkan Süleyman Hurma’nın ligden öne çıkmayı öne çıkardı. İşte ne…

Süper Lig’de 2022-23 öncesi Fatih Karagümrük için çok konuşulacak bir ortaya atıldı. Stat ve tesis sıkıntısı Fatih Karagümrük’ün ligden çekilebileceği belirtiliyor.

FATİH KARAGÜMRÜK LİGDEN ÇEKİLİYOR MU?

TRT Spor yorumcusu Barış Yurduseven, Fatih Karagümrük’ün ligden çekilebileceğini açıkladı. Ünlü isim, tesisi çözemeyen İstanbul temsilcisinde stat ve Süleyman Hurma’nın ligden almayı veya takımı devretmeyi düşündüğünü iddia etti.

GEÇTİĞİMİZ SEZON ATATÜRK OLİMPİYAT STADI’NDA OYNANMIŞTİ

Fatih Karagümrük, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynamıştı. İstanbul temsilcisi yeni sezon öncesi teknik direktörlük görevi bir şekilde bir Andrea Pirlo’yu getirmişti.

“STAT İŞİNİ BECEREMEZSEM KULÜBÜ BİRİLERİNE BİRİKİRİM”

Fatih Karagük meclisi Süleyman Hurma, “Tesis ve bizim için elzem. daha fazlasını yapmamayı başaramazsam bu işi bırakırım çünkü ben iş adamı değilim, başka bir gelirim yok. Bir gün Stadı’nda, bir Vefa Stadı’ nda bir Florya’da antrenman. Bu çok memnun kalacağım. kırmadan, üzmeden bu kadar anlatabiliyorum” bunu kullanmıştı.

Leave a Comment