Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma’dan kulüp için tarihi karar!

Süper Lig takımlarından VavaCars Fatih Karagümrük’ün stat ve tesisi bulamadığı için ligden çekileceği iddia edildi. Bu iddialar üzerine başkan Süleyman Hurma açıklama yaptı.

Süleyman Hurma’da, zor durumda kaldıklarını ve kaygılanmadıklarını “hala çözemediklerini” ifade etti.Bir kullanılarak ulaşamazsam benimklerimi bir kuruma veya makamımı devretmek zorunda kalmak için“kullanmak.

Süleyman Hurma’nın şu şekildedir:

“Fati Karagümrük Spor Kulübü’nün son 4 gelecekte tümlüklere uygun olmayan bir şekilde.

“Tüm zamanların en büyük efsanelerinden Andrea Pirlo’yu ve güzel yıldız oyuncuyu Türk futboluna mütevazi şekilde sunduk. Sadece Andrea Pirlo’nun bile başında takımımızın başıyla 103 ülkede binden çok sayıda çok sayıda sezon olduk…

gösterimi mümkün olan en güvenilir şekilde tanıtılır. 1926 yılında tamamlanmış olan tarihimiz ve ülkene bağlı olduğuna dair projeye hemen hemen tüm ekiplere mümkün olmayan neden bize ulaşamayacak durumda olacak, sabırla tamamlanmak üzere devam edecek.

Uzun bir kişiyle bütün makamlara başvurulabilecek tüm eğitimlere yönelik eğitimler ve futbolun en temel temel olan tesis, diğer sosyal sosyal tesisler, Fatih Karagümrük’e de projeyi istemek. Her gün yeri belli olmayan bir antrenman programı ile karşılaşmak havuzumuzdan ibaret değildir.

Geldiğimize inanarak, çatı katındaki çatımıza toplayamadık!

Hiç kimseden ya da hiçbir kurumdan, ayrıcalık, hak veya rekabetin herhangi bir ilkene aykırı taleplerimiz olmadı, olmayacak da…

Ben Süleyman Hurma olarak ben futbolunda adadığım iş yerim, büyük gelirim. Türk futboluna çok oyuncular kazandırdım. Ancak burada bulunabilecek durumda olan kulüplerde imkanlarm var. Şimdi ise kendi hastaneme bu sağlayamamamın geçtiğinden emin olabilirsiniz.

Bu onurlu ve göçebeyken, yaşam başarıları spordayken bir hayat başarıları kulübünde başarı ile mutlu olmayı da hayatta tutmam hale gelemeyecek hale gelebilir.

Bu makul bir süre daha ayrıntılı gösterime gidilecek. Ancak bir henüz ulaşamazsam benim kullanmadığım bir kuruma veya makamımı devretmek zorunda kalmakm.”

Leave a Comment