Faruk Koca: ‘Diack’ın geri alma maddesi yok’

MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Faruk Koca, Oynadıkları oyunculara çok güvendiklerini ve bütün transferlerin kendine güvendiğini söylediğini söyledi.

Spor Toto Süper’e yeniden yükselen ve yeni sezon öncesi şu ana kadar hazırlık 14 isim katan sarı-lacivertli kulübün başkanı Faruk transferlerle ilgili, AA muhabirine yeni açıklamalarda bulundu.

İyi Koca, bir takım kurduklarını anlatırlar, “Her zaman önemsediğimiz bir şey var. Hazırlık hazırlık aşamasında. Bu kadronun ana donanımını kurmanın ne kadar doğru yaşadığını gördük. Kadronun ana iskeleti hakkında bir eşyayla birlikte. Jese çokklas bir oyuncu. değerlendirmesinde bulundu.

Sezonun ilk haftasında Konyaspor’la 8 Ağustos’ta oynayacakları maça kadar bir transfer daha fazlasını yapmak isteyen Koca, “Konyaspor maçına sol stoperi yetiştirmek için çaba sarf ediyoruz. Bir ön libero daha fazla şehirdeydik. Diack’ın yıl içinde Türkiye’nin önemli bir ön libero futbolu üretimidir.” diye konuştu.

“Diack yüzde 100 bize ait”

Faruk Koca, geçen sezon Tuzlaspor’da oynayan ve bonservisini Fenerbahçe’den Lamine Diack’ın olacağıyla ilgili de bilgi verdi.

“Fenerbahçe’nin oyuncuyu geri almau ve stoktan var mı?” net bir şekilde “hayır” kendine veren Koca, “Diack, Fenerbahçe’nin içerir. Yoktur ödeme yok.” kullanımları.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Leave a Comment