Eski nişanlısını öldürüp sevgilisini yaraladı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Tokat’ta Fatma G. (26), 1 yıl önce nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız’ı (27) ölümcül ED’yi öldürüp, kız arkadaşı’yi (25) ise yaraladı. ED teslim alınırken, olaydan kaçan G., Fatma G. alınırken alındı.

Olay, saat 16.00 sıralarında Çeçenistan Caddesi’nde Tokat Gaziosmanpaşa Hastanesi kavşağı öğretmenleri.

Fatma G., iddiaya göre, 1 yıl öncesine ait nişanlı Batuhan Yıldız’ın işlettiği ticaret ürünleri mağazasın gidebileceği gitti.

Fatma G., burada Ahmet Batuhan Yıldız’ı, kız arkadaşı ED ile birlikte gördü.

Bunun üzerine Fatma G. üzerinde tabanca ile eski nişanlısı kız arkadaşına açtı.

Yıldız ve arkadaş ED kanlar içinde kalan kişiler, çevredekilerin ihbarları yerine sağlık ve polis sevk edildi.

Sağlıknce olay yerinde ilk müdahalenin ardından Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılan Ahmet Batuhan Yıldız, tüm müdahalesine müdahale edemedi.

ED, Tokat Devlet Hastanesi’nde kaldırıldığı için kaldırıldı. Olaydan kaçma G., kısa süreden polis tarafından yakalanarak alındı.

Fatma G., sağlık kontrolü için götürüldüğü yere, basın mensuplarının’ neden vurdunuz?’ sorusuna, ‘Ölmedi deyin, ne olur’ diye cevap verdi.

Fatma G. sağlık kontrolünün ardından sorgulanmak üzere Tokat İl Müdürlüğü’ne götürüldü.

Ahmet Batuhan Yıldız'ın Annesi Kadiriye Ünver YıldızAhmet Batuhan Yıldız’ın Annesi Kadiriye Ünver Yıldız

‘KIZIN BABASI RAZI OLMADI’

Oğlu Ahmet Batu Yıldız’ın vurduğu haberini yerine gelen olay yerine gelen Ka Ünver Yıldız’da “Geçen bu senetık planlanır. Düğün günü planlanır. Kızın izin verilmiyor. Benim oğlanın ilerisini göremediler. Fatma’yı da çok seviyordu. Ayrıldılar. Fatma’yı da çok seviyordu. Fatma ve annesi sürekli alışveriş yapıyordu.

Leave a Comment