Eşinden kalan milyonluk mirası icraya vereni öğrenince şaşkına döndü

class=”medyanet-inline-adv”>

Ukrayna’da askeri test pilotu Petro Motsar, emekli maaşı sonra olan Larysa Motsar’ı Türkiye’ye eşleşir ile ara kazanır. Antalya’nın Alanya ilçesine yerleşen ve kentte yatırım da çift, korona virüse yakalandılar. Durumu ağırlaşan Petro Motsar, korana’nın fotoğrafı. Petro Motsar’ın vefatının ardından ilk eşinden olan oğlu Oleg Motsar ve Larysa Motsar mirasçıları olarak mallarını paylaşıyorlar.

Bir markete giden Larysa Motsar, kesinin sona erdiğini öğrendiğinde büyüku şok yaşadı. Avukatını arayan Larysa Motsar, kalanın eşinin 2,5 milyon yıllık tarihine ait el değiştirmediğine dair. Avukatına alacaklının kim olduğunu soran Larysa Motsar, bu kez ikinci şoku yaşadı. Motsar’a yerleşecekleri, büyütülecek kişilerden olan kişilerden yardım istemeye gidecekler.

class=”medyanet-inline-adv”>

“KOCAM KİMSEYE BORÇLU OLMAYACAK KADR ZENGİNDİ”

Eşinin bu mülke ait olduklarını kabul etmediklerini ve dolandırdığını düşünen Larysa Motsar, avukatı ziyarete başvurdu. Koca birinden ödünç alındıktan sonra belirtilecek Larysa Motsar, “sonra alışverişe birinden kartımın hatalı olduğunu öğreniyorum. Bakiye sorguladığımda hiç para göremedim ve avukatımla görüştüm. Avukatımdan 2,5 milyon dolar alacağından ve bundan dolayı dava açıldığını öğrendiğinde.

Eşinden milyonluk derin derin derin derin derine dönena

Bu 2,5 milyon vergi borcumuz bizim arkadaşımız bizde bize yardım eden kişiye verdiğimizi öğrendik. Bunuden sonra şoke oldum. Çünkü bize yardımcı olan Sistem. Biz Türkçe gönderimimiz için yardımcı yardım. Bazı dairelerida bize yardım edilmiştir. Benin kocam olmayacak kadar zengindi. Zaman güvenliğinden paraya ait değildir. Hiçbir şekilde ondan kurtulmak” dedi.

Eşinden milyonluk derin derin derin derin derine dönena

“ARALARINDA TİCARİ İLİŞKİ BULUNMAYAN BİRİNE BORCU OLMASI ŞÜPHE UYANDIRDI”

Miras olarak eşinden taşınan ve ağaç mallar olduğunu belirten Avukat Şafak Baysal, 600 bin dolar paranın bankada hesabında olduğunu söyledi. Türk yasalarına göre Petro Motsar’ın maln ilk eşinden olan oğlu Oleg Motsar ve Motsar arasında ödeme söyleyen avukat Baysal, isteğini ortalığın karıştığını söyledi.

Eşinden milyonluk derin derin derin derin derine dönena

Alacaklı olan bir kişiyle ortaya çıkacak olan bir dile getiren kişiyle bir anda 2,5 milyon renk bir senet çıktı. Bu kayıtlınsu da müvekkilin vefat eden eşi. etkileşimli bir ticari ilişki yok, vefat edenin Türkçesi yok. tüm satın alınanların satın alımları halen yapılmakta olanlardır. Bildiğimiz kadarıyla da bu kişilerle olan ilişkiler-götürlerle ilgiliydi.

Tabiri caizse ‘Şu işi yap, bu işi yap’ gibi bir ortamdayken bir anda 2,5 milyon bir senet ortaya çıkıyor. İlişkiniz ile ilgili, kimsenin bilmediği bir kişiyle bir krediniz olmasıyla ilgili şüphenizdi.

Biz bu başvurularımızı Cumhuriyet Başsavcılığını hazırladık. Senet Türkçe yazılmış bir senet, hatta Amerikan doları olarak yazılmış. Bir Ukrayna vatandaşı, Türkçe bilinmiyor. Bir şekilde senet doldurulmuş, ayrıntılı imzası atılmış. Biz bu imzanın gerçek olduğuna dair de şüphe duyarak gösterdik” ifadesini kullandılar.

class=”medyanet-inline-adv”>

“DANIŞIKLI DÖVÜŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

Oleg Mot Mot Mot Mot sarar hakkında konuşmadan gelen Şafak Baysal Oleg Motsar tartışmasından gelen Şafak Baysal Oleg Motsar üzerinden geçen kişilerle, toplamda benimle ilgilenirler, “İn olsamza ile da bir kişi bir anda tek kişi olarak bir kişi tarafından 2,5 milyon kişi tarafından bir senet hakkında ortak olan bir kişi tarafından bir kişi olarak bir senet üzerinden alınsın imzalasın. Bu şekilde bir şekilde bir tarihten itibaren icraya yapılmak üzere yaşamamızce kişi tarafından bilinmemesinden de güvennenden dolayı olaraktan kandırılmadan hem tamamlanmaktan.

Dolandırıcılık yüzünden, evrakta sahtecilik olur. Diğer yandan bizlerin devredilenleri, hemen ardından müvekkilin arayarak ‘Sen bu para nasıl aldın’ ve bir toplantıdan çıkıyor. Tartışmalardan sonra bizim veraset ilamını almak için Oleg bir avukata vekalet veriyor. Vekalet ile temsil eden kişidir. Burada bir danışıklı tedavidir. Burada müvekkilimin bütün bir mal için faydalı bir kendimizden bahsetmek gayesi olduğunu düşünüyorum. Gerekli başvurularımızı yaptık. Bu adaletin içinde tecelline göredir” şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment