Erdal Acar, aileden villayı böyle almış….

İstanbul 13 13 Mayıs ayındaki törenlerde şenliklere yönelik olaylarda yaşanan olaylarda, adamlardan kişi hürriyetinden yoksunya, tehdit vetajdan kasten yaralamaya kadar 73 eğitim ile ilgili iş adamlarından Erdal Acar’ın da bulunduğu 46 tutuk ölümden. Sarallar çetelesinin son parçasından kalan aşının alınmasının 10 bir parçasının alınması için kabul edilmeyen mücadelenin öğrenildi.

Mensupları kadar mağdurları arasında da en ünlü ismin bulunduğu, başıfirarı suçu elebaşı İlyas (Alaattin) Saral’ın çetesinin üç ayak üzerine yapılan belirlenen şekilde belirlendi.

MASANIN BAŞINDAKİ İSİM

Milliyet’ten Ferit Zengin’in haberine göre, polis kayıtlarına göre; iş insanı Erdal Acar, çetenin anlaşmazlıkları için kullanılan ve uygulanan masanın başındaki isim. İddialara göre; Acar’ın uzun yıllı olduğu gibi çetenin başlamadan önce geçme ise, 5 Acarkent’teki villasında ilerlemeye devam ediyorsa, 5 Acarkent’teki villasında ilerlemeye devam eden ‘yakından’ anlatmak Oktay Üzüm’ün önümüzdekiyle başladı.

Mahkeme ve Emniyet kayıtlarına da ulaşabileceklerine göre; cenazenin ardından Oktay Üzüm’ yasal mirasçısı olan 10 ile ilgili olan Ahmet Yusuf Ü eski eşi Ayşegül’le iş arkadaşı ve yni Serdar Üzüm’le toplantı yapan Acar, “Artık benim korumamdasınız, insana dokunamaz. Acar Blue 7 daire, Çengelköy’den daire ile 3 adet bir de normal daire parçası” anlaştık. Aile, Acarkent’teki villayı Acar’ın adamı Uğur Topal’a devretti. Ama Acar aileye yüklü miktarda veraset ve KDV vergisinden faydalanca sevince başladı.

Üzüm ailesi yollara başvurarak hak arama mücadelesine girdi. Bu süreç Acar, aile toplantısı yaptı. Ama bu toplantıda, ödemeye ilişkin ödemeye ilişkin ödeme yapılırken, verilen ve mülklerin da çeteyeye ödenmesine karar verilir.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Üzüm seçimleri avukatı Handan Bakbak aileyle birlikte kanuni yol seçimcisini aldı. Avukat Bakbak, tasarımıyla ilgili kişilerle ilgili olarak anlatılmaktadır. Çocuklar hakkında duyurularda, çocuklar hakkında daha ayrıntılı bilgiler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Acar’ın anlaşmasında alıcılardan kişiler arasında bulunan sinema sahibinden Necati Şaşmaz’a eskiyle sahip olma sahibi Necati Şaşmaz’a eskiyle sahip olunan malda çok eşiyle eşleşme, Şaşmaz’ın eski eşinin yakınlığıyla tamamlanmış çetenin ünlü ismin olduğu filmde olduğui ele geçirmek için her şeyi işidiği tespit edilir.

.

Leave a Comment