Epic Games Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Online Oyunlar

Epic Games’in Yaz İndirimleri 2022 tüm hızıyla devam ediyor. Biz de size, yüzlere lira kampanyası düzenlek bir liste oluşturduk. Bu listede, indirime verilen en iyi online oyunlara yer verir.

Oyunseverlere yönelik liralık sağlamak Epic Games Yaz İndirimleri 2022 siteler, siteler başladı. Oyuncular, bu kampanya kimi oyunlarda 75’e varan indirimlerle oyun satın alabiliyorlar. Hal böyle olunca biz de Webtekno ekibi olarak, bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanmanızı istiyoruz.

Epic Games Yaz İndirimleri 2022 için aslına alınacak listeler tarafından gözden geçirilmek üzere paylaşılmıştı. Şimdi size, bir liste daha oluşturduk. Bu sefermüz listesi, kampanya indirime girenler en iyi online oyunlar içerir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listede yer alan yapımlara bakalım.

Epic Games’in kampanyalıda, uygun fiyata satın alma en iyi online oyunlar

Epik Oyunlar

  • Ölüm Döngüsü
  • Ölen Işık 2 Kal İnsan
  • savaş alanı 2042
  • Europa Universalis IV
  • anno 2205
  • Uzak Çığlık 6
  • Çekiliş 2
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Çıkarma
  • biniciler cumhuriyeti

Ölüm Döngüsü

Bethes tarafından elde edilen Deathloop, kurstan çekilmesini ve yayınlandığı tüm tutkunlarının peşinden gidenleri. Çevrimiçi modu da bulunan oyun, yüzde 60 indirimle 215 TL’ye satın alınabiliyor.

Ölen Işık 2 Kal İnsan

Analizlerde aylarda serilen Dying Light 2 Stay Human, gönderiler afişi izinsiz bu. Dying Light 2 Stay Human’ı yüzde 33 indirimle 233 TL’ye satın alabilirsiniz.

savaş alanı 2042

Klasik bir savaş oyunu serisi olan Battlefield’ın en yeni oyunu Battlefield 2042, 50 indirime için Şans ver online oyunlar arasında yer alıyor. Oyunu 299,99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Europa Universalis IV

Strateji ödülleri sevenlere hoş bir haberimiz var. Europa Universalis IV, Epic Games Yaz İndirimleri 2022 yüzde 75 indirimle 19,75 TL’ye düştü. Türün öncüleri arasında yer alan, taşıtlarında yer alması gereken oyunlar.

anno 2205

Anno 2205, başka bir strateji oyunu. Çok oyunculu bu faydalı ise Europa Universalis IV’ten biraz farklı. Bu kişi şehir kurupbu şehri büyütmeye çalışıyorsunuz.

Uzak Çığlık 6

Ubisoft’un en uzunlu oyun serilerinden bir tanesi olan Far Cry serisinin oğlu Far Cry 6, pek çok oyuncudan tam almayı başaramadı. Epic Games Yaz İndirimleri 2022’de yüzde 60 indirimli oyun, 107,60 TL’ye satın alınabiliyor.

Çekiliş 2

Eğer amacınız eğlenmekse, zaten ucuz olan 2’ye çok şanslıyız. Zira bu oyun saatlerin nasıl geçer sebilyebilirsiniz. En az 3 kişiyle oynayabileceğiniz bir kişi resim çizerken, diğer de bu resmin ne olduğunu tahmin etmeye çalışma.

Tom Clancy’s Rainbow Six Çıkarma

Taktiksel nişancı Düzki oyunları seven oyuncular, Tom Clancy’s serisini çok iyi bilirler. Ekstraksiyon ise serinin en yeni oyunu. 2022’nin yola sevkle yapımı, Epic Games Yaz İndirimleri 20 yüzde 50 indirimle 2022’dir. Hesap indirimli fiyatı, 89,50 TL.

biniciler cumhuriyeti

Spor oyunlarından hoşlanan oyuncular, Riders Republic’in Epic Games’in satın alınabilecekleri. Yüzde 60 indirimle 107,60 TL’ye kıyafet giyen Riders Republic’te etek açık dünya geliştirebilir hem de oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Epic Games Yazimleri 2022 mekan için: diğer listeler için

İLGİLİ HABER

Epic Games Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Satın Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

İLGİLİ HABER

Epic Games Yaz İndirimleri Başladı: İşte Çok Sağlam İndirime Giren 10 Oyun!

Leave a Comment