Emre Belözoğlu: ‘Fenerbahçe’de sabırsızlık var’

10

EMRE BELÖZOĞLU’NDAN AÇIKLAMALAR

Medipol Başakşehir Teknik haber Emre Belözoğlu, Maccabi Netanya ile yapılan maçın ardından TRT Spor’a konuştu.

9

“HEDEFİMİZ HEP AVRUPA”

“Netanya, sert, diri ve genç. Turu geçtik, mutluyuz. Başakşehir’in zamanında hedefinde Avrupa’da oynamak var. Benim de ilk Avrupa maçlarım ve ilk başarım. Bunlar arasında gerekli şeyler. yaklaşmamız gerekiyor. Herkes için gelen yaptı ama oyundan çok memnun değilim. 40 derece bir hava ve inanılmaz bir nem var.

8

“TAKIM DAHA HAZIR DEĞİL”

“Dışarıdan tur kolay gibi düşünülemez ama çok zordu. Gerçekçi değil ama çok zordu.

7

“BAŞARACAK GÜCÜMÜZ VAR”

“Bugünkü 40 derece olabilirk, haftaya 3 iyi olabilir. Her maç zor. Sahada olmayan orada değil. Zemin farklı. Bizim hedefimiz gruplarla karşılaşmak. Bunu başaracak güçlümüz olduğunu düşünüyor. Biz fizik olarak hazır.. çok daha iyi olabilir.”

6

“ÖN BÖLGEYE OYUNCU İSTİYORUM”

“Önümüzdeki haftaya kadar yetişir mi, takviyesiz ama takviyelerimiz olabilir. Daha fazla günde bir maç oynuyoruz. Daha geniş, kapsamlı olacak. daha bitirici ve net bir oyuncuya var.”

“Kulübede olmak için lisanslarım var. Herkes için uygun olan herkes için uygun olan herkes için bir fikri var. kursa açılacak. O kursun içinde okulumuzu hak kazandık, hediye kazanacağız o kursa.

4

“20-25 GÜNE İHTİYACI VAR”

“Mesut Özil, 4-5 hazır takımla çalışmakta. Önünde bir 20-25 daha olacak olmak için. Mesut, bu ülkenin evladı. Kendi tercihlerinden dolayı yaşadığından. Biz ona kapımızı açtığından hiç şüphe duymamış.

3

“GEÇEN SENEKİ LİG OLMAZ”

“Ligde geçen seneki senaryonun, Fenerbahçe’de zorlu bir lig olacak. Daha zorlu bir lig olacak.

2

“HAK ETTİĞİ BİR YERDE”

“Okan Ağabey, benim için benim için en değerli şey 2-3 insandan biri.

1

“F.BAHÇE’DE SABIRSIZLIK VAR”

“Fenerbahçe bizim personelimiz, sağlıklı bir teknik direktör var.si de Fenerbahçe’ye uygun ama Fenerbahçe’de sabırsızlık var.

.

Leave a Comment