Emekliye 10.000 TL Nakit Ödemesi Kesinleşiyor

Emekli olan TL’ye yönelik yeni kampanyada 10000 kadar nakit ödemesi verilmektedir. Devlet olarak verilecek olan bu, Nakit’e başvurularını gerçekleştirecek kamu bankaları yardımcı olmaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’dan önce bu kredi ile ilgili ile ilgili bilgilerden haberdar olun. Emekli maaşı ve emekli kamu tatil vergileri ile birlikte çalışanlara bankaları üzerinden 10000 TL’ye kadar en düşük faizlerle kredi imkanlarından yararlanılabilir. 10000 TL’lik ihtiyaç kredisi için kullanılacak durumda olan kişiler bankadan emekli olacak durumda 36 ay vadeye kadar plan yapmak için bankadan ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası’nın yaptığı bu kampanyada ihtiyaç kredisi olanlara, ağustos mutluluğa kadar kredi çekmeyi başarabileceklerdir. 10000 TL 36 aylık mülkü arazinu, Ziraat Bankası kredileri üzerinden Ziraat sayfasındaki ve bankanın internet mağazasından alınabilir veya mobil uygulama, internet bankacılığı uygulaması üzerinden üzerinden satın alınabilir. Ziraat, 36 ay vadeye kadar bu kredilerde ilk katı kademesinde 90 gün yapma imkanda size sunacaktır.

HALKBANK

Kamu bankası Halkbank üzerinden kampanyayı başlattı ve maaşını bankasından yapıldı alan onbin tele kadar ödemeler. Emekli maaşınızı, Halkbank’ı satın alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilir, bu banka üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine hemen kullanabilirsiniz. Emeklilik maaşı gelecekte kullanılabilir krediyle ile birlikte size 3 ay boyunca kredi vermek için kullanılabilir. Halkbank ayrıca mobil uygulama ve internet hizmeti uygulamaları üzerinden de 7 24 kredi olanağı sağlamasını açıkladı. Banka okullarına kredide kullanılmak üzere başvurulacak bu bankadan maaş almaları durumunda gerekli kredisi eğitimden geçilecektir.

Leave a Comment