Emekli Hesabınıza 3000 TL ödeme alacaksınız

Emekli maaşı alan kullanımı yaşamsın diye yeni bir kampanya yapıldı. Bankalar tarafından satın alınan emekli maaşlarının yattığı 3000 TL artı para yükleniyor. Kredili kullanım alanlarından faydalanacaksınız. Emekli maaşı alanı için tasarlanmış bu kampanyada kamu bankaları ve özel özel şekillerde bir şekilde tasarlanmaktadır.

ZİRAAT BANKASI

Emeklilerin en çok maaş alan bankalarından biri Ziraat Bankası olmaktadır. Nakit uygunın olması durumunda Ziraat Bankası size hem ihtiyaç kredisi için hem de kredili olabilecek başvuruları internet üzerinden değerlendirilmektedir. Ziraat ekonomisinden oluşan ekonomik kullanımlar için bu kampanyada, kredi ve tüm kullanımlarınız için Ziraat mobil uygulamasından kullanılabilir. 3000 TL ve üzerinde de kredili olabilir asılabilir ve onay alabileceksiniz.

VAKIFBANK VE HALKBANK

Emekli maaşlarını Vakıfbank ve Halkbank’tan alan şehira satın alma veya mobil uygulamar üzerinden kendi hesapları aracılığıyla başvurularını TL bankadan artı para olarak 3000 ödeme alabilirler. 3000 TL’ye kadar bu ödemeler ile birlikte, sizlerde 5 dakika içinde sonuç alabileceksiniz. 3000 TL’ye kadar başvurunuzu gerçekleştirmeniz için size uygun faizlerle kredi sağlanacak. Nakit olması durumunda ise Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi alma olanağı sunacaktır. Ödemenizi hemen sonra 3000 TL ödemeden yatacaktır.

DENİZBANK

Denizbank emekliye 3000 TL artı para için Kurtaran hesap açtı. Bunun için Kurtaran hesap yapılır. Bu paraya başvuru yapmak için, 3000 TL için ödeme yapacakları SMS’leri alacaklardır. SMS ile başvuru göndermek için, KURTARAN KİMLİK bu mesajınız 3280’den sorunuza. Ayrıca bankanın mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapma olanağına sunulur.

Leave a Comment