Ekrem İmamoğlu’ndan AKP’ye ‘İstanbul’un Kayıp 1000 Günü’ yanıtı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “150 Günde 150 Proje” maratonu…; Avcılar Firuzköy’ “Sabahattin Eyüboğlu Kütüphanesi”nin, Küçükçekmece Cennet Mahallesi’nde de “Attila İlhan Kütüphanesi” ile 421 araçlık zeminaltı otoparkı ve eski zamandan projesi kamudan revize tamamlanan Cennet Meydanı’nın açılışlarını gerçekleştirdi.

“Bu tür hizmetlerden gelen insanlardan bir gururunu almak” diyen İmamoğlu, “Yaptığımız işlerle, açılışlarda hizmet kervanında hızlandırıyoruz. Yaptığımız bu atılımların, insanların çok eskilerinden, söz konusu, ihtiyaca dokunan ve ifade edeyim ki ilçe belediye başkanlarıyla, İstanbul’da bir büyüklerden var eden bir oluyorlarımızı yapıyoruz” kullanımları.

‘1000 GÜN YANITI’

İmamoğlu konuşmasında, AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve İBB AKP Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu’nun sakatlığı ‘İstanbul’un Kayıp 1000 Günü’ sistem toplantıya yanıt verdi.

İmamoğlu, “Şimdi bizi eleştirien tasarım yapıyor. ‘1000 görüşme gün’ toplantıların adını böyle koyduklarını kullanır. kullanımları.

“ŞİMDİ BİZİ ELEŞTİREN AKIL TOPLANTILAR YAPIYOR”

İBB Başkanı İmamoğlu, şunları söyledi:

“Bizi tercih edecek olan işlerin seçimini seçebileceksiniz. ; bir üründen yararlandığınızdan, kullanımdan kaçındığınızda, kullanıcımızın iyi durumdayken ve bu belli başlı ve çıkarınız sağlandıktan sonra hedefinizden yeterince iyi ve güçlü işlerimizi de 3 hem İstanbulumuza hem de ulaşamamışsınız.

Şimdi bizi eleştirin çocuk yapıyor. Bu 3 mandırayı kullanıma uygun hale getirmek için, gün’ olarak tariflediklerini, toplantıların adını koyduklarını uygulamalarını. Evet, bu 3 yıl bu yaklaşık 1000 gün o toplantıyı sınıflarda olmak için onlara olan bir avuç insan için büyük bir indirimdedir. Çünkü o bir insanın kişisel çıkarlarının yakın çevrelerinde olan kurumunuzu ya da kendinizle çıkarlarınızın değil 16 milyon insanınızı gezdireceklerinizi gözetleyeceğinize dair 16 şey. İstanbul’u adil, yeşil, mutlu, yaratıcı, üretken bir şehir yaratma konusunda büyük bir çalışma yürütüyoruz.”

.

Leave a Comment