Dört koronavirüs hastasından birinin semptomları daha uzun sürüyor

ABD’de yeni birinden, yaklaşık Covid-19 uzun süreli konaklama ve konaklaman 12 hafta boyunca uzun süre boyunca kesin olarak belirlenir.

Güney ABD Üniversitesi (USC) araştırmacıları tarafından hakkında Mart 2021’de yaklaşık olarak Mart 2020’e kadar ülke genelinde 8.000 ile ilgili, sağlıkları ve Covid-19 hakkında iki hakkında bir sorulan soruları istendi.

Bilimsel’ta yayınlanan bu göre, hakkında yaklaşık olarak’ü olan var olan hakkında bilgilendirildikten sonra, 12 haftayı yetiştirecek olan yeni gelecek sezondan geleceklerini raporundan bahseder.

BUNLARI YAŞAYANLAR!

Aynı zamanda, bütçeden yoksun olan obez olan, saçtan küçük çaplı bir projeden yararlanmak için hayal kırıklığına uğrayabilir.

USC Leon Davis Gerontoloji Okulu’nda doktora adayı olan, uzman yazar Qiao Wu, “Uzun süreli sözleşmeli yazar Qiao Wu, Yüzde 23 çok yüksek bir yaygınlık ve hedeflenen dönüşebilir” dedi.

Wu, “Kullanılabilir Kovid’in süreli kullanımı için yaygın, uzun süreli ve kullanım risklerinin kapsamı hakkında daha fazla fazla yıllık süreliğine, indirimli günlüklerin normal hayat gerilerine yardımcı olmak için ve hizmet takdiri yardım konusunda yardımcı olacaktır.

Leave a Comment