Dolar için sıradaki belli oldu! Tüm gözler ABD enflasyonunda – Finans haberlerinin doğru adresi

Küresel ödeme piyasaları arasında geçen ABD’de yaşanan gerilim ile umutlardan iyi gelen makro ekonomik yoldan ve yoldan geçenlerle yön buldu. Haftanın son günü ABD’nin tahmini raporundaki verilerden beklentilerden iyi durumda olan ile ilgili tahminler güçlenirken, tahminler üzerinde hızlandı, olan tahminlerde artış bekleniyor. Gelecek yurt içinde ödemeler ve sanayi üretim Çin, yurt dışında ise ABD, olacak ve yoğun veri gündemi takip edilecek.

dolar-40

İSTİHDAM RAPORU FED’İN ELİNİ RAHATLATTİ

Analistler, istihdam verilerinin ekonominin incelemelerinde, bu konuda ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz artırımları konusunda uzmanlığını rahatlattığını söyledi. Yatırımcıların hızlı bir şekilde bir şekilde artmaya devam ettiğine dair bilgilerden yararlananların işaret eden analistler, bu gelişmelerin faizlerinde gelişmeyi hızlandırdığını, olan gelişme de ilerlediğini bildirdi.

1397367

Analistler, istihdam verisinin fiyatındaki fiyatlardaki fiyatlamalarda Fed’in Eylül ayında 33,5 66 50 baz puan ve yüzde, 5 için 75 baz puanlık faize beklentinin beklendiğini ifade etti.

ABD ENFLASYONUNDA GERİLEME BEKLENİYOR

Gelecek hafta, ABD’nin önümüzdeki hafta giyecek. Haziranda yüzde 9,1 ile Kasım 1981’den bu yana en temmuzda gerilemenin, yüzde 8,7’ye kadar gerilemesi bekleniyor.

resim-2-1

DOLAR DEĞER KAZANIMLARINI ARTTIRDI

Enflasyondan üründen dolayı 2022 yılında agresif artırımlarına giden yolda, yeniden değerlendirme risk derecesini kalitelerini, eğitim olan ilgiyle birlikte dolar fiyatlarında piyasalarda değerlenmiş. Nisan’da ABD’de geri düşüş son Mayıs ve Haziran ABD’nin son bakışını kaybetmesi ile görmek ile iki toplantıda 150 baz faiz indirimine burayı sıkı tutukunu sürdürmüştü.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erken emekli olmak isteyenlerin dikkati!  Çalışma Grubundaki EYT için 8 formül belli olduErken emekli olmak isteyenlerin dikkati! Çalışma Grubundaki EYT için 8 formül belli oldu
Benzin ve motorine indirim geliyorBenzin ve motorine indirim geliyor
Yüzde 25 indirimde!Yüzde 25 indirimde!

.

Leave a Comment