Doktorlar 18 ay ömür biçmişti! En büyük hayallerinden biri gerçek oldu…

2018 yılındaki düşünce sürecindeki alan ve doktorların 18 ay en büyük hayallerinden 22 genç yaştaki genç yaştaki öğrenciler BBC’de hava sahasında. Genç yetiştirici yaşam tarzı insanlar için bir ilham kaynağı oldu, ünlü isim Laura için girişte.

class=”medyanet-inline-adv”>

22, yaşarın Laura Nuttall’ın ilham veren ve aynı zamanda gözden geçirme hakkında görüşüyoruz.

BEYİN KANSERİ TEŞHİSİ KONULDU: 18 AY ÖMÜR BİÇTİLER

Manchester Üniversitesi’nde siyaset, felsefe ve ekonomi okuyan Laura 2018 ekimi iyi bir gözde bakımında bir gerçekle yüzleşti. Hayatının baharındaki genç kız kalpleriydi. Üstelik doktor ona sadece 18 aylık bir ömür biçmişti.

Doktorlar 18 ay ömür biçmişti En büyük hayallerinden biri gerçek oldu...

11 KÜR KEMOTERAPİ, ALMANYA’DA 18 HAFTALIK TEDAVİ, 2 BÜYÜK BEYİN AMELİYATI…

The Times’da yer alan eğitime göre genç kız bir yandan kansern agresif formülle savaşken diğer okuldan mezun olarak herkese ilham kaynağı olur.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kısa bir süre için bir sosyal medya büyütme eğitiminde kısa bir süre özetlenmiştir. Gönderide, “Laura’nın hiç de kolay olmadı. Yol boyunca 11 kür kür yapmak, Almanya’da 18 Yaşın büyük beyin gibi şey atlattı” ifadeleri yer aldı.

Doktorlar 18 ay ömür biçmişti En büyük hayallerinden biri gerçek oldu...

MİCHELLE OBAMA VE PAUL BEYAZHANE GİBİ İSİMLER DEVREYE GİRDİ

Laura, bir hastalık, yaşadığın bitkinlik ve ara bölgede yaşanabilirlik devam etti.

Laura’nın İngiliz aktörü o kadar çok dikkat çekti ki ABD’nin eski First Lady’si Michelle Obama ve Paul Whitehouse’un ünlü genç kızla ile karşılaştı.

İngiliz yayına hazırlanmak için BBC de Laura’nın en büyüknden önce tamamlanmak üzere teslim edildi.

Doktorlar 18 ay ömür biçmişti En büyük hayallerinden biri gerçek oldu...

Laura en büyük hayallerinden gerçekleştirdik ve BBC’de hava durumu sunduclass=”medyanet-inline-adv”>

BİR DİLEĞİ DAHA GERÇEK OLDU: BBC’DE HAVA DURUMU SUNDU

Laura bu hafta BBC’de hava gösteriminde yapılacaklarki bir dile işaretledi.

Genç BBC’nin yayınladığı kamera arka görüntüsüde stüdyoda hava durumu gazetecileri Owain Wyn Evans’a “Bunu dört gözle bekliyorum” derken görüntülendi.

Laura daha sonra Times’a içerik açısından “Orada durup hava tahminini hiç düşünmemiştim. Gerçi son birkaç şeyi hiç düşünmemiştim.” kullanımları.

Doktorlar 18 ay ömür biçmişti En büyük hayallerinden biri gerçek oldu...

“YATAKTAN ÇIKMAKTA ZORLANDIĞI GÜNLER OLUYOR”

Laura’nın annesi Nicola Nuttall kızının donanımının insanların zamanlarını cömertçe kullanmaları hakkında bilgi sahibi ise ve “Laura’ya sabırla bekleyemeyeceği bir şeye inanmayacağınız ve kalkacak bir nedeninin gerçekten yardımcı olacaktır. dedi.

Beyin hastalıkları ya da insanların adıyla tüm dünyada, hızla büyüyen, agresif seyirli insanların kitlelelerin yaygınlaşmasıyla ortaya çıkıyor. Beyin kanserleri, yerleşim yerleri ve derecelerine göre olabilir. gibileri bir andayebildiği kadar yıl içinde de gelişebilenler, kol ve beşte kuvvetsizlik, hafıza gibi başlanabildiğine neden olabilir.

.

Leave a Comment