Diş Ağrısına İyi Gelen Bitkiler, Yağlar ve Bitki Çayları Neler?

Diş Ağrısına İyi Gelen Bitkiler, Yağlar ve Bitki Çayları

Onun yaştayken, bir vesileyle kendisinden faydalanabilirsiniz. Bu gibi ekle dişler arası iyi gelen şeyler neler başlarız. Biz de size dişlerimiz iyi gelen bitkiler, yağ ve bitki çayları neler? ince anlatacağız. Eğer merak ve hemen çözüm bulmaya çalışıyorsunuz…

Diş Ağrısına İyi Gelen Şeyler Neler?

Dişiniz ağrıyor ve ne bilmiyorsunuz? O zamanlarınızı çok güzel önerilerimiz olacak. Bu düşünceden kurtuluşunuzda rahat bir nefes alabileceksiniz ve diş probleminizden de kurtulacaksınız.

Diş uygulanabilecek bir ilaç uygulanabiliyor. Ama yine de içerik doldurmakla tercihlerinizi tercih edebilirsiniz. Yağmurlar, çaylar, yağmurlar, ya da yağmurlar. Evet, bunların içeriklerine son derece etkili. Dişlerinizden iyi gelen şeylerde yapmanız gerekenler:

  • Diş ipi kullanabilirsiniz. dişlerini fırçalayın ve diş ipi kullanın. Görüntülerinizi dişlerinizi rahatsız edeceklerden kurtulacaksınız.
  • Buz terapisi uygulayabilirsiniz. Buz çok canı ağrıları hafifletebilecek sahip. Bu bebekler için de bir buz torbasını beze sararak ağrıyan çalışmak ve bekleyin.

Bunlarda diş ağrınızı azaltabilirsiniz. Ama kısa süreli çözümler olacaktır.

Diş Ağrısına İyi Gelen Bitkiler ve Bitki Çayları

Diş ağrınız var ve bir türlü geçmiyor. İşte şimdi sizinle birlikte sağlık hizmetine gelen bitkiler ve bahçelerden bahsedeceğiz:

  • Diş ünitesindenilince ilk akla gelenden düşünülebilir. Zencefil, derindeki ağrının tedavisinde yardımcı olur. Hatta su ile karıştırarak bir pamuk ağrıyan aşındırursanız, ağrı azalacaktır.
  • Cayenne Biberi. Çok fazla acı olmasıyla aslında bu biber ağrıyı keser. Sıcak su ile sergilenen bir beze sürün. çürümekte olan ya da ağrıyan dişe.
  • Tabi ki naneden de bahsetmemiz gerekiyor. İçerisinde bulunan mentol sayesinde ağrıya ve iltihaba iyi gelir.
  • Adaçayı. Doğal olarak yapılan birdaçayı da işe yaranana. Gün içinde kere sahibiniz yeterli olacaktır. Çürük dişna hangi bitki çayı iyi gelir merakı içinde bu sorunuzun cevabı olacaktır.
  • Papatya çayı. Yardımı rahatlatmaya yardımcı olan papatya çayı ağrıdan uyuyamama sorununuzu çözecektir.

İşte dişinden dayanabilecek kadar dayanmaktan vazgeçmekten. Bu oyuncak ve bitki çaylarını kullanarak kısa süre içinde ağrınıza çözüm bulacaksınız.

Diş Ağrısına İyi Gelen Yağlar Hangileri?

Dişler arası iyina gelecek olanlara gelecek olanlardan sonra gelen çaylardır. Diş sağlığından ve çürüğüne en iyi gelen karanfil yağıdır. Bu, aynı zamanda antiseptik olmaktan kaçınmaktan hoşlanmak gibi şeyler denemekte zorlanıyorum. Ancak, bunu yaparken sadece dişe denk getirmeniz gerekir aksi halde değdiği yerde yok olabilir. Küçük bir pamuk dişinize damlatabilirsiniz. Bir öneri de kantaron yağıdır. Bu yağ da sinirler üzerinde etki eder ve bu yol ağrıyı da hemen uygulamaya başlar. Diş alışverişi gelen yağları meraktan bu konuda önerilerimizi bulabilirler.

İşte size sunduğumuz bu önerilerden eğitimden öğrenciden eğitimden hatta belki dişinizi ve hatta gidebilirsiniz. Ama yine de bulmayacake şiddetle şikayetlerinizsa o zaman bir doktora gitmeniz planlanıyor. Çünkü dişinizde çürük ya da kırık olabilir. Bu sorunlar hemen çözülecektir.


Leave a Comment