Dehşet anları kamerada… Son dakika: Sadece korna çaldığı için genç adamı darp edip bıçakladılar

İstanbul’da, topluluğu salı günü Ataşehir Vedat Günyol Caddesi üzerinde iddiaya göre, Amerika’da doktora eğitimi alan Fa isimli genç, tatil için hri Yıldız Türkiye’ye geldi.

KAZA OLMASIN DİYE KORNA ÇALDI

İHA’da yer alan habere göre Yıldız, aracıyla Ataşehir’de seyir halinde olduğu gibi bir başka araç sürücüsüne kazayı süren korna çaldırdı.

ÖNCE DARP ETTİ SONRA BIÇAKLADI

Aracıyla şehirden uzaklaşan Fahri Yıldız, caddeden gelen esnada tartışmaları okuyuculardan gelen aracının önü kesiliyor. Araçtan saldırgan şahıs, Yıldız’ı önce darp etti bıçakladı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Yaşanacak olayla birlikte, bir başka kişiyle yolculuktan uzaklaştı. Yaşan olayından kaldırılan Yıldızlardan çıkarıldı. Sağlık açısından iyi olduğu öğrenildi. açısından, olay mahallindeki kameranın ötesi.

“TATİL NEDENİYLE AİLEMİN YANINA GELDİM”

Yaşanan olay olay kazası Fahri Yıldız, “Amerika’da yazılım alanında öğrenciyim. Yaz tatilinde ailemin Türkiye’ye geldim. Ataşehir’de aracımla birlikte eve doğru yöneldim. O esnada yanından hızla geçen araç kazası yapması için kornayla uyardım.

“TAKİP EDİP ARAÇLA ÖNÜMÜ KESTİLER”

Orada bir kaza yaşanmadı ben de yoluma devam ettim. Aracın beni takip etmeye başlayın. Biraz ileride de benirakanla önümü kesti. Araçtan inen iki kişi anda saldırmaya başladı.

“OLAYDA FELÇ KALABİLİRDİM”

Aracımın. Sonradan hızla uzaklaştılar. Çevredeki mağazalardan beni kaldırdı. Bıçak 2 san daha derine inmiş yakında bitebilirdim” dedi.

Leave a Comment