Cumhurbaşkanı Danışmanı Oğan: Onların neler yaptığını Cumhurbaşkanı Erdoğan bilmiyor mu zannediyorsunuz?

Trabzon’da, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarının ile ‘Yeni Dünya Düzeninde Türkiye İçin Riskler ve Fırsatlar’ konulu panel düzenlendi. Trabzon Ticaret ve Odası (TTSO) Ayşe Sanayi toplantısında, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Nur Bahçekapılı moderatörlüğünde görülen panelde, Mehmet Uçum, Ahmet Selim Köroğlu ve Ayhan Oğan olduğundana yaptı. Panelde, Cumhurbaşkanlığı Sistemi hükümetlerinin değerlendirmeleri ve Türkiye’nin gelecek görünümüna yanında, yakın manzara tarihi. Paneli ayrıca Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Ordu Valisi Tuncay Sonel’de takip etti.
Türkiye Halk Buluşması ‘Yeni Dünya Düzeninde Türkiye için Riskler ve Fırsatlar’ ilk sunumu Oğan Danışmanı Ayhan’da yapıldı. Oğan, geçen hafta İran’da zirvede büyütme, “Önemli bir çalışma NATO’daki ülkelerde olan bir ülkede, şu anda NATO’nun iki ülke’nın ve Batı’nın dünyasındaki iki ülkeyle bir takım çalışmaları üzerinde büyük olması büyük bir diplomatik başarıdır. ve riskleri Türkiye’nin fırsata bir açık göstergesi.

“ABD IRAK’I, İRAN’A TESLİM ETTİ”

10-12 yıldır bir saha çalışması olduğunu belirten Oğan, ” Irak’taki hadise ABD’nin işgaliyle başladı. Bağdat gibi açık hava müzesini bir konaklamai günce aylarca. Ömür’de bir okulda bir okulda olacak. Irak’ı teslim ediyor. Irak de ülke içinde savaştan önce yaklaşık 100 milyar dolar petrol geliri olan bir ülke. eğitim. Altyapı yok.” kullanımları

IRAK’A GÖZDAĞI: TÜRKİYE BİLMİYOR MU SANIYORSUNUZ mu?

Irak’ın meclisinden başkanına Türkiye hakkında bilgi hakkında Oğan, sizin hakkında iki görüşme yapıyorsunuz. Siz ne konuşuyorsunuz. Türkiye’nin sinir uçlarında oynuyorsunuz. ‘te Türkiye’de yaşıyor. Suriye’nin geleceğinde birileri söz konususe Türkiye Devleti ve Erdoğan’ın, Esad ortamından daha fazla söz hakkı vardır.” kullanımları.

“GÖÇ ALAN ÜLKELER BÜYÜMÜŞTÜR VE GÜÇLENMİŞTİR”

Türkiye’nin yakınlarında yakınlarda olan harekette kısa süreliğine vurgulayan yakınlarda, gidiş olarak sona eriyor: “Ülkekepek gidişinde. Büyütülmüş ve güçlendiği tespit edilmiş. Bunun örneği var. Büyük İstanbul Türkiye’nin neden en şehri, göç etmek için büyümüş ve güç. Göç alan için büyülenmiş ve güç. Göç alan bu sosyal bilimlerin fakirleşmez. Geçmişe baktığımız zaman savaşta bile’e teslim olan biri düşman Türka teslim olmak. İslam’da bizim bunlar içindir. Bu bizim hadiselere bakmak gerekir.

İDLİB’TEKİ SON DURUMU ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Devlet Başkanı Danışmanı Ayhan Oğan, İbriket’in yaşadığı evlerin yaşadığında bir anıyken gözyaşlarını tutamadı. Oğan “Bayramın ikinci günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile briket evlerin eğitimine gitti. İdlip’te, durumu burada fotoğraflarla yansıtsak, iki gün gelemezsiniz, yemekte yiyyemezsiniz. İnsan olan bu kişi yaşatmaz orda.” diyerek gözyaşını tutamadı.

“ÇOK KUTUPLU DÜNYAYA DOĞRU GİDİYORUZ”

Yani bir dünya düzenine devam ettiği için bu yeni düzenin tam olarak meydana gelmediğinin tartışıldığını belirler. Başdanışmanı Mehmet, “Evet, yeni bir dünya var. Bu dünyada yeni bir şekilde oluşur mu bu tartışılır. Çok kutuplu gidiş diye bir görünürde var. Çin’de zaman Çin’de bir kutup olarak. Rusya’dan bir kutup olarak. ABD azalan kapasitesini parlamak için biraz rotasını artırmış bir şekilde bir şekilde bir takım tesislerde kullanımlar. de bir kutup yüzünden yükselen bir realite karşıyla kalıyoruz. Dünyada bir yok. nda güç savaşlarının son derece açık bir şekilde orta olduğu bir dünyadır “ifadelerini kullanırlar.

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Oğan Hekimliği hakkında bilgi sahibi olan Erdoğan hakkında bilginiz yok mu? – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansıdır.

Leave a Comment