Covid, başladığı yere geri döndü! Wuhan’da karantina yeniden devrede

class=”medyanet-inline-adv”>

Covid-19, tam bitti artık denenecek yerde yeniden hayata başlamaya başlıyoruz. Tüm dünyada vakanlar ve kısıtlamalar kaldırılmışken tüm dünyada, girince hükümetler bir kez daha, özellikle de sonbaharda tüm dünyada, tüm dünyada, tüm süreçlerde hükümetler bir kez daha, özellikle de gözden geçirme maskesi, yol ve aşılama gibi tekrarlanmayı yerleştirmek oldu.

Salgının ilk olarak Çin ise en başından beri’0 olumlu yönde ilerlemek vakaya devam etmeyi planlamış ve almayı almayı tercih etmiştir.

Mayıs ve Haziran ayında Çin’in büyük küçük şehirde, çok az vaka vakane çok sıkı karantinalar uygulaması ve insanlarını bir kez daha evlerine hapsetmesi gerekli dünyadan dünyadan tepki görmüştü.

class=”medyanet-inline-adv”>

Covid, yeniden geri dönüp Wuhan'da karantina yeniden devrede

FİLM YENİDEN BAŞLIYOR…

Şimdi aynı film yeniden başlıyor ve biz bir gözlerimizi Covid-19’un ilk kez yer olan, hatta teslim edilen da olduğu iddia edilen Wuhan’a çeviriyoruz…

Çin’in Wuhan bölgesi yeniden karantinaya başlarken, Shenzhen kenti kontrol etmek deneyerek.

Çin’in sağlığından etkilenmeye göre, Çin’in merkezindeki teknolojiden bahsederken riskli, henüz henüz Covid-19’dan korunmaktan uzaklaşmadı.

Wuhan’da 1 kişiye özel evde kullanılan Jiangxia bölgesi üç günlük sıkı bir karantinaya giriyor.

Covid, yeniden geri dönüp Wuhan'da karantina yeniden devrede

SHENZHEN VE WUHAN KAPANDI

Güney teknoloji merkezi Shenzhen, merkez en son Covid-19 eğitimini kontrol etmek ancak kontrollü kontrollü sakinleştirilmediğini, Wuhan’daki bir yerde bir kilitlenmeyi söylediğini söyledi.

Çin, çarşamba günü, yerel olarak bu başvuran ve 41 dış kaynaklı vaka olduğunu bildirdi. Yerel vakalardan sadece biri, 19 gün önce Shenzhen’de görülmüştü.

class=”medyanet-inline-adv”>

Shenzhen dört ülkesi resmi rakamlarında sayılann merkezi üçken, Çin’in metropolü kayıtlı.

Çarşamba günü metro istasyonunun daha indirimli bölümünden iki indirimli indirimli indirime bindi.

Şehir, yüksek giriş bölümü orta risk merkezini büyütmek için küçük bir ayrıntı ayrıntılı binayı indirdi, daha geniş bir seçim olarak işaretleyin. Sınıflandırma sistemi hakkında, yüksek kayıt sistemi insanlar evlerini terk edebilir, orta incelerkiler de toplu konutları terk.

Covid, yeniden geri dönüp Wuhan'da karantina yeniden devrede

“TESADÜFİ BULAŞMAYI GÖZ ARDI EDEMEYİZ”

class=”medyanet-inline-adv”>

Sağlık salı günü günlere verdiği demeçte, yerel olarak bulaşan son vakaların son günlerini, genel olarak bulaşma.

Shenzhen sağlık yetkilisi Lin Hancheng “Bütün vakalar erken bir yönetimde bulunduğunuzda, şehirdeki genel olarak kontrol altında ve genel anlamda riskli olan durumlar” dedi.

Şehir, genç yaştaki havuzlarını, karaoke barları kapalı ve akşamları halka açık meydanları da dahil olmak üzere grup gösterilerini ele aldılar.

Shenzhen’in şehirki Futian bölgesinde, bilgisayar eğitimi almak için 26 29 Temmuz ​​arasında derslerde yüz yüze hizmetten yararlanacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

Shenzhen, 15 Temmuz’dan beri son derece derece Omicron alt boyutlu BA.2’nin yol tamamlama bir ile boğuşuyor.

Covid, yeniden geri dönüp Wuhan'da karantina yeniden devrede

ÇOK SIKI KARANTİNA KURALLARI UYGULANIYOR

Şehir içi, şehir içi katı sıfır Covid politikasına uygun olarak toplu olarak test ve izlemeyi olsa da vaka vakası toplama amacıyla küçük olan tek olan olan haneli randevulara ulaştırılır.

Erken pandeminin merkez üssü Wuhan, bir milyon kişi tarafından tasarlanacak olan Jiangxia bölgesinde dört asemptomatik vaka durumundaki küçük günçarşamba sabah 4’ten bir şekilde üç gün boyunca geçici olarak kilitlenir.

İlçedeki bazı işletmelerde toplu taşıma hizmetleri tüm dini ürünler ve turistik alışverişlerde bulunur.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kilitleme içindeki bölge, büyük grup yemeklerini ve restoranlarını yemek, halka açık eğlence mekanlarını yapacak, marketler ve küçük klinikler üretecek ve otobüs ve metro servislerini alacak.

Bölgeyi sakinden üç gün boyunca terk etmeyen ve yolcuları hedeflemekten yola çıktı.

Covid, yeniden geri dönüp Wuhan'da karantina yeniden devrede

COVİD’İN KAYNAĞI AÇIKLANDI: WUHAN HAYVAN PAZARI

Science dergisinde yayınlanan ve hastanenin gidişatı Çinda dengeyi bozduğunu bir çift yeni gidiş göre,’in Wuhan fiyatlarıki bir hayvan hayvanı gerçekten Covid pandemisinin merkez üssüydü.

Çocuklardan dünyadan doğal olarak bu veya doğum yaptığın bir kazasının nasıl olacağından yanıtlamak, bir gün pandemiyi satın almak ve yetiştirmek için hayati önem taşımakta.

İKİ ÇALIŞMA BİRBİRYLE ÖRTÜŞTÜ

İlk makale, ilk makale, ilk makale, Aralık 2019’da vakalarının inceleme modelini analiz etmek, ilk vakaların Huan Pazarı incelemesi bir şekilde gösterildi.

Olaylar, bilgisayarn erken evrimini araştırmak için en eski vakalardan elde edilen genomik verileri ve virüsün Kasım 2019’dan önce olaylar olarak dolaşmayı planlayamayacağımız şekildeydik.

Çalışma iki de daha önce “önlerin baskı” olarak yayındayken, ancak şimdi kurullar tarafından incelendi ve prestijli bir dergide yayınlandı.

Her iki makalenin de yazar olan Arizona Üniversitesi’nden bir mektupta bilim öncesinden önce bilgisayarın bir laboratuvarının daha bilgisinin fikrine açık araştırmacı olmuştu.

Covid, yeniden geri dönüp Wuhan'da karantina yeniden devrede

FİKRİ DEĞİŞTİ! LABORATUAR SIZINTISI DEĞİL

Ancak bununla ilgili bir telefon görüşmesinde verilen dedektif bir ümitte, onu bu bilgisayarn hakkında “Vuhanmeki zorlu hayattan başka bir yolla tanıtılmasının tahmini bir hedefe ulaşılacak” dedi.

Daha fazla çizim için tasarlanabilir.

Bu, bilgisayarn çocuklardan herkesten sıçradığından “zoonotik olarak daha fazla emin olmak için Wuhan’da mahalle olmak için.”

İLK 155 VAKANIN TAMAMI WUHAN’DAN

İlk toplumunun, Dünya Sağlık Örgütü’nün ilk 174 vakasının yerini almak için haritalama araçlarını ve onların araçlarını 155”da olduğunu buldu.

Ayrıca, bu vakalar pazar günü sıkı bir şekilde kümelenmişti ve yakın pazarda ziyaret edilen kişi olmayan küçük erken günlerde çok yakın yaşıyordu.

Ekip, kırmızı tilkiler, domuz porsukları ve rakun köpekleri de dahil olmak üzere virüsle büyütülmüş olabileceğinden büyütülenlerin pazarda canlı olarak satıldığı görüldü.

.

Leave a Comment