Çöp evde kan donduran olay! Detaylar şoke etti

Çöp evde kan donduran olayı! Detaylar şoke etti

Bursa’da, Kamuran Pınar A.’nın kirasını ödemediği ölçülerden tahliyesine karar verilen eve çilingirle yapılan denetim korkunç bir manzarayla karşılaştı. Detaylar şoke etti.

Nilüfer ilçesi Görükle Sakarya Mahallesi’nde bir apartmanda dairesi olan Aydın S., evini 1 Temmuz 2020’de Kamuran Pınar A.’ya kiraya verdi. Ancak Kamuran Pınar A., ​​ev sahibine hiç kira ödemedi. Bunun üzerine Aydın S., avukatı Batuhan Arısoy aracığıyla mahkemeye başvurdu.

Bursa 4’üncü İcra Hukuk Mahkemesi’nde sergilenen davalara Kamuran Pınar. Mahkeme, mart maaş borcunu ödemesi için Pınar A.’ya gönderdi. Ancak Kamuran A. kira borçlarını ödemeince mahkeme, evin boşaltımlarını kararlaştırıldı.

DUVARDA FARKLI DİLLERDE NOTLAR

Kararın eve giden yürütme düzeneği, daireninr çilingir açtı. Kapının açılmasının ardından ekipler, çöp evle karşılaştı. Evin E girişn can yakmak doldurula yapıştırılanta ise “haneye hızlı atmaktan sizi kalkmayınta!” yazıldığı görüldü. Duvarda yazılı olanlara değil, farklı kullanılan dildeki onlarca dikkat dikkat çekici değildir. Evin giriş ekipn kilidi yenisiyle değiştirildikten sonra evden ayrıldı.

YENİDEN GÖZALTINA ALINDI

İcra’nın kurulduğu sırada yer alan kamuran Pınar A, eve gelen kullanıcı değiştirilen açamadı. Bunun üzerine Kamuran Pınar A., ​​dün çilingir çağırıp, eve girdi. Evin pencerelerinin kapatıldığını ve perdelerin çekilebildiğini olumlu destekleyici Batuhan Arsoy, polise haber verdi. Eve gelen polis, mahkemenin kararına uymayıp, eve gitmeye devam etmek Kamuran Pınar A’yı aldı. Polise teslim edilen Kamuran Pınar A., ​​sonra serbest bırakılanlar.

Serbest bırakılan Kamuran Pınar A., ​​savcılık incelemesiyle alındı. Kamuran Pınar, emniyetteki eline geçeceği A. polisiyeye sevk edilecek.

ÇÖPLERİN ARASINDAN ‘ÇOCUK’ ÇIKTI

Bu arada çöp evin için Nilüfer Belediyesine haber verildi. Eve gelen ekipler temizlemek için kullanılabilirleri aynı olacaktır, olmalı, saptan kitli. Kapıyı kırarak arabaya giden temizlik, çöplerle dolu dolu bir durumdaki bir çocukla karşılaştı. Çocukların inandığı ve tuvaletini dahi Tanrı’nın sınavlarının sağlık ve polisne haber verildi.

1 YILDIR ODADA KİLİTLİ TUTULDUĞU DÜŞÜNÜLÜYOR

Çöp evde eğitim hastanesi hastanesinin ilk müdahalesinin tıp ambulansla Bursa Üniversitesi kaldırılarak, götürüldüğü belirtildi. Yaklaşık 1 yıldır çiçekli olduğu gözlenen. çocukla çocuklarının olduğu çok zayıf olduğu ve büyüdüğü çocukta yaralar olduğu görülür.

ÇOCUK YEĞENİ ÇIKTI, GÖZALTINA ALINDI

Olayın polisin çocuğunu, kim olduğunu ve evde meydana gelmek için başlattığı olay. Ekipler, Kamuran Pınar A.’ya ulaşamadı. İşte Kamuran Pınar A.’nın kız çocuğu Yasemin A.’nın olduğu ve ismin de Cem Muhammet A. olduğu bellidir. Kamuran Pınar A.’nın uzun mevsimeğeyle görüşmediği ve kendi bakış açısıyla, onu evde kilitli bir yaşlar gibi gösteriyor. Cem Muhammet A., hastanedeki tedavinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından kabul edildi. Kamuran Pınar A. yeniden alındı.

‘BÖYLE BİR MANZARA İLE KARŞILAŞTIK’

Konuyla ilgili kişilerden biri olan avukat Batuhan Arısoy, dedi ki: “Müvekkilim evini bir arada kalmış ve öğretmenlik yapmışlar. .

Müvekkilimin çok fazla uyarıya karşı çıkmakta direnmişsiniz. Bunun üzerine müvekkilim bize başvurudu. Biz bu eğitimle ilgili soruşturma yürütülmekte olup, devamında kiralar ödenmediği için yürütme için yargına başvurmaduk. Bu arada müvekelim de tabii irtibat halindeyiz ve evin elektrik ve önünü sağlayabilecek durumdayız. Yani yaşları 7 evde elektrik ve susuz yaşarlar. Bunun üzerine karar verecekler için tahliye kararı verdi.

Tahliye seçimi verildikten sonra karar kesinleşince icra memurlarıyla eve dönüş ve çöp ev çıktı. Biz davayı açtıktan sonra apartman sakinlerinden ve çevreden sürekli bize şikayette bulunanlardı. Hani ev çok. Bir önce bir mahkemeden seçilecek gelin, diye. Çünkü yaşanacak gibi değildi. Bırakın evi, komple binayı koku sarmıştı. Biz de bunun için mahkemeye bildirdik. Bu ulaşımdan teslim alındıktan sonra hızlı bir şekilde teslim edilir. Tahliye sevkıyatlarına çıktıktan sonra böyle bir manzarayla karşılaştık.”

9 YAŞINDAKİ ÇOCUK, ANNESİNE TESLİM EDİLDİ

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma çocuk, için için Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi´ kaldırılırken, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Antalya´da görülen Yasemin A.´ya iletildi.

Dün otobüsle Bursa´ya gelen Yasemin A., polis tarafından şehirlerarası otobüs terminalinde karşılanarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Hastanedeki ilk tedavi tamamlandı ve sağlık kontrolleri yapılan Cem Muhammed A. burada, savcılık kararıyla annesine teslim edildi. Cem Muhammed A. Annesi Yasemin A. ile birlikte yine polis tarafından otobüs terminalinden ayrıldı. Anne ve oğlu dün gece Antalya´ya gitti.


Leave a Comment