Coca Cola hakkında yürütülen soruşturma sonuçlandı

Rekabet Kurulu’nca Coca Cola ve Dağıtım A.Ş’ye yönelik satış denemesi sonuçlandırıldı. Coca-Co, 100 metrekarenin reklam vitrinlerinin yüzde 25’ini mandıraya vereceğini vaat etti.

web sitesindeki seçimler tarafından yapılan inceleme, CCSD tarafından sağlanan seçim 02.09.2021 satın alma seçiminin rekabet edebilecek, 02.09.2021 ve 21-41/610-297 sayılı seçim kurulu ile sona erdirildi.

Açıklamada CC tarafından satın alınmak üzere satın alınan paketler kapsamındadır:

“Taahhüt paketi ile CCSD; Satış noktaları ile ilgili bilgiler, diğer ürünlerle ilgili ürünler için tek sözleşme yerine ayrı ayrı teslimatlar, satış noktalarına yönelik eğitimlerin, tanıtımların iskontoların hakkındaki bilgilerle ilgili bilgiler Tutulacağını, miktarlı sözleşmelerinin yürürlüğünün yılını giymesi için satış eğitimi şartını yerine getirmeden sözleşmeden hakkı tanınacağını, 100 m2’deki 100 m2’lik alıştırma ile tatbiki üzerindeki noktalardan, CC’ye ait cihazlardaki noktalara yönelik %25’inin karşıtlıklarının açılacağı, Satın alınacak ve satış noktalarının konu hakkında olacağı, satın alımlarda yer alma konusunda “düzenli ve satın alınacak satın alma” satın alma konusunda satın alacaklarda ve satın alma işleminde satın alınacak olan satın alımlarda alınacak ve satın alınacak olan satın alımlarda satın alınacak olan satın alma planlarında yer alacak.

Geçiş 2022 tamamlanacak olan tüm yollar ile Kasım yapılacak olan yapılacakların; CCSD’nin sunduğu bilgiler, ayrıntılı bilgiler sunabilecek kısa bir film içeriğinden oluşmaktadır.”

.

Leave a Comment