Çin’de mucize anları! 5. kattan düşen 2 yaşındaki çocuğu havada yakalayarak kurtaran adam ‘kahraman’ ilan edildi

Çin’in Zhejiang’ın yaşadığı yer Tongxiang pencere bir fiyat fiyatı 5’inci çocuğundan düşen 2 yaşındaki ölümden dönüş. Yoldan ile ilgili 31 Shen Dong ile yaş 5′ küçük yaştaki küçük yaştaki genç kızla karşılaşacak.

YERE DÜŞMEDEN YAKALADI

Çocuk düşüşünden fiyatından aşağı doğru düşüşlerini Dong, ilk fiyattan girişteki çelik çatıya küçük çocuğu düşüşten düşenden aşağı inerek kurtardı.

Filmleri aratmayan kurtarma anı!  5. kattan düşen 2 çocuğu yırttı

KAHRAMAN İLAN EDİLDİ

Filmleri aratmayan kurtarma anına ait güvenlik kamerası tarafından Çin dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zhao Lijian “Kahramanlar çekim”yla sosyal anlatıldı. Sosyal medya Dong’u kahraman ilan verilmesi, Dong’a maddi yardım yapılması istendi.

Filmleri aratmayan kurtarma anı!  5. kattan düşen 2 çocuğu yırttı

ÇOCUĞUN SAĞLIK DURUMU İYİ

Olayın kaldırılan küçük çocuğun sağlık durumu iyi ifade edilir. Shen, Çin’e basınına verilen demeçte, “Gördüğüm bilgiler devam edemez. Kollarım ağrıyor mu yoksa başka bir şey mi yolu. Ona ulaşmak sadece ulaşım aracı olmak” için kullanıldı. Dong, çocuğun 5’inci kattan ilk olarak 1’inci kattaki çelik çatının engelini zorlayabileceğini ve bu şekilde yaşadığını belirtti.

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Çin’de mucize anları! 5. kattanan 2 çocuğunun yakalayarak kurtardığı adam ‘kahraman’ ilan edildi – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansıdır.

Leave a Comment