Çin Tayvan geriliminin ortasında şoke eden gelişme! Otel odasında ölü bulundu…

oluşturulma Tarihi: Ağustos 06, 2022 12:18

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi’nin Tayvan’ı ziyaretiyle kapatılmaya başlanma’nın li projelerinin sorumlusu Ou Yang-hsing bir otelden ölü bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Tayvan Savunma Bakanlığı araştırma ve geliştirme bölümündeki muayenehane Ou Yang Li-hs’in iş planı için Pingtung için bir otel ölü sevk edilir.

ŞÜPHE UYANDIRAN ÖLÜM

ABD’nin güvenliği hakkında bilgi almak için incelemeye başlayacağınızı belirtin.

Çin'deki öğretmenlere eğitim vermek için öğrenci bulundu...

ÖNEMLİ FÜZE PROJELERİNDEN SORUMLUYDU

Li-hs, bu yılın başındaki göreve getirileceği Chung’da Ulusal Bilim ve Enstitüsü’nde füze geliştirme projelerinin başındaydı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Tayland Çin’den gelen gelenn sürekli ile adanın korumayı artırmaya çalışma. Ordu’ya bağlı enstütünün üretim kapasitesini artırmaya yakın bir zamanda yetiştirmeyi hedeflediği öğrenildi.

ÇİN SALDIRI SİMÜLASYONLARI YAPIYOR

Öte yandan ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin tavan’ı ziyaretiyle bitmek üzere. Çin ordusunun Peşin askerinin ziyaretinin üzerine “döndürüldüğü” askeri tatbikatı tattırıldı.

Açıklamada, “Tayvan Boğazı askeri askeri tatbikatlarda yer alan Çin uçakları ve donanma gemileri tespit edildi. Bazı uçaklar ve gemiler, adayı Çin anakarasından bakıldığında Boğazı’ndaki orta çizgiyi geçti. Ada’daki görünüşe yansıtılabilir. Ordumuz vurgulama, muharebe hava devriyesi ve gemiler yardıma muhtaç olarak karayalandırın sistemlerini okulları gözden geçir” ifadeleri.

TEPKİ ÇEKEN TATBİKAT

Çin, Pelosi’nin ziyaretinin ardından 4 Ağustos’ta geniş kapsamlı deniz ve hava tatbikatı fırlatmayı sularına balistikler fırlatmıştı. Pazar gününe kadar süreceği belirtilen tatbikatlarda, uzun menzilli top atışları ve konvansiyonel atışları atışları kullanılmıştı. Tayvan, Çin’in tatbikatının öğretisini öğretme ve “abluka” anlamına geldiğini belirtiyor. ABD ve Tayvan, Çin’i Tayvan Boğazı’ndaki statükoyu değiştirmeye çalışmakla suçluyor.

class=”medyanet-inline-adv”>class=”medyanet-inline-adv”>

25 YIL SONRA BİR İLKE İMZA ATTI

Pelosi, Perşembe günü adaya gelen bir aday olan 25 yıl aradan ziyaret eden ilk ABD Temsilciler Meclisi başkanı olmuştu.

.

Leave a Comment