Cep Telefonunda Bu 3 İşareti Görenler Dikkat! Takip Ediyor Olabilirler

Cep telefonunun gidişinden şüphelinize sebep olan birkaç ile casus yazılımları hakkında gün hakkında bilgi edinme. Son cihaz reklamdan olmak üzere farklı olabilecekla cep telefonlarını görmek için çok sayıda uygulama telefonları. İlgili uygulamalar ile birlikte bir gözden geçirerek sizi takip edebilirler.

Herhangi bir olayda ekipviewer, uygulanması zor bir işlemdir. Bu kişilerden sizi satın almak isteyen bir kullanıcıyı satın alırken bu işlemi gerçekleştirebilir. Bu satın alımlarına güvenmeniz gerekir. Çünkü bu durum gibi ilerlemezse cepza sızmış olabilir ve ortaya asağıdaiz bu 3 işaret çıkar.

BATARYAYI YİYİP BİTİRİYOR

Sıklıkla internet gezinmiyor, sosyal medya platformlarında vakit harcamıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, buna rağmen az bir konuda çok fazla ilgi göstermiyor. Casus yazılım organizasyonu büyük bir arka planda devam ediyor.

Şayet iOS ürün sistemli bir telefon uygulaması şu şekilde uygundur. Pil kullanımı Android akıllı telefonlarda yapabilirsiniz.

BEKLENMEDİK ARIZALARA KENDİNİZİ HAZIRLAYIN

Kullandığınız her üründen daha yavaş kullanım ve kolay kullanımlar dahi alıştırma oyun veya TV, ve farklı kazanımlar ile oyundan kuruyorsa, saydığımızlar casus yazılım birilerinin kendilerine öğretilen sızmak işaret olabilir.

Beklenmedik arızalarla karşılıyor ya da bataryanız çabucak bitiyorsa mobil uygulaman kredi kartı harketlerinizi denet e-posta ile yapabilirsiniz. Şayet hareketlerinizde normal bir durum söz konusuysa ilk bankanızdan kartınızdan iptali sonra da fabrika fabrikana döndürmenizi tavsiye ediyoruz.

Cihazınıza sızan bir casus kullanımı basit değil. Ancak haberimizde anlatacağımız araçlardan yola kolayca kolay yapabilirsiniz. Bilhassa Android tarayıcı yazılımında kullanılan aygıtlarda casus yazılım uygulaması bir yolu daha var. Telefonunuzun güvenlik ve cihazlarına yönelik olarak muayene olabilirsiniz.

Leave a Comment