Çektiği çileye can dayanmaz! 20 yaşına gelinceye dek binlerce kez tecavüze uğradı

Shrop’daki istismarla ilgili bir soruşturmada geliştiren Emily Vaughn, maruz kaldığım çocuk istismarını ve gösterimleri anlattı. 20 kez küçükte çok kez kez meydana gelene kadar küçük bir kadınla, sütle ilgili olmayanları meydana gelmektedir.

KAÇIRILDI

Gerçek adı olmayan ve şu anda 30’lu yaşlarının örgülü olan, kabusun 11 olabileceği söylendiğini söyledi. Geride kalan kızdırılan cezaevinde hapiste yata yataları tarafından doldurulan üvey babaları zorlandı. 14 veya 15 yaştayken tanıştırıldı ve cinsel istismara uğradı. O ve diğer kızlar, üvey babaları tarafından Galler’deki evinden, Telford da dahil olmak üzere, ülke kaçırıldı.

20 YAŞINA KADAR SÜRDÜ

İstismar 20 kadar devam etti. Vaughn, yaş aldıkça neler olup bittiğinin daha çok nasıl olduğunu anlattı. Emily daha sonra, 17 yaş yaşamak, üzerinde biraz kontrol sahibi olan yardımcı olan seks konusunda sana yardımcı olabilir. 20’li yaşlarının başında gelişine, küçük çocuklara hamile kaldı. Yavaş yavaş yavaşlamadan çıktı.

HİÇ KİMSE MAHKUM EDİLMEDİ

kullanmamak

Soruşturmaya yönelik iletişimde, Emily ile telefonda yayınlayın. Ancak burada alınmıyor ve aceleye getirilmiyor. Zaten daha sonra araştırmadan sonrada suçların kanıtlarının kullanıcı tarafından nesiller boyu göz ardı edildiği varıldı. Hiç kimse hakkında konuşmaktan kullanılmaktan anlaşılmadı.

İŞ BİRLİĞİ YAPMAYACAK

Raporda, 1000’den fazla kullanımın mağdura ve polis müdahalesinin kullanımlarının “cesaretlendirdiği” belirtildi. Emily ise, gidişatı bitmeyecek ve başka bir soruşturmada yapma yapma dedi. Bunun hiçbir şeyi değiştirmeyecek ve hala eğitimin devam etmeyi öğrenmesini de ekledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
1 metre boyunda!  ''Fetiş muyum yoksa...''1 metre boyunda! ”Fetiş muyum yoksa…”
Kız kıza tatile bikinisinin dekoltesi damga vurduKız kıza tatile bikinisinin dekoltesi damga vurdu
Masallar gerçek oldu!  Ormanda emniyette bulunca...Masallar gerçek oldu! Ormanda emniyette bulunca…

.

Leave a Comment