Bursa’da korku evi! Detaylar inanılmaz… 1 yıldır odaya kilitli çocuk baygın bulundu

Türkiye’nin gün boyu sahne olayı Bursa’da yaşandı. Ölen anneden geriye kalan 9 yeğenini görmek için alan teyzenin, onu bir yıldır çöp dolu bir gidişle gidendi. İsyan’ı durduramayan ise kira ed evinin kontrolünü ele geçirmek için can çekişmesini ortadan kaldırıyor. Evi boşaltmak için içinde bulunan ekipler minik yavruyuamaz halde bulundu. İşte gerçekleri sızlatan, korku filmi senaryosunu aratmayan olay ve yaşananlar…

class=”medyanet-inline-adv”>

Bursa’nın Nilüfer ilçesi Görükle Sakarya Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda dairesi olan Aydın S., evini 1 Temmuz 2020’de Kamuran Pınar A.’ya kiraya verdi. Ancak Kamuran Pınar A., ​​ev sahibine hiç kira ödemedi. Bunun üzerine Aydın S., avukatı Batuhan Arısoy aracığıyla mahkemeye başvurdu.

Bursa 4’üncü İcra Hukuk Mahkemesi’nde sergilenen davalara Kamuran Pınar. Mahkeme, mart maaş borcunu ödemesi için Pınar A.’ya gönderdi. Ancak Kamuran A. kira borçlarını ödemeince mahkeme, evin boşaltımlarını kararlaştırıldı.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Kararın eve giden yürütme düzeneği, daireninr çilingir açtı. Kapının açılmasının ardından ekipler, çöp evle karşılaştı.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Evin canını yakmak dolaba yapıştırılan kağıt ise ‘Eve başmayınta’ye hızlıden mahkemeye veririm!’ yazıldığı görüldü. Duvarda yazılı olanlara değil, farklı kullanılan dildeki onlarca dikkat dikkat çekici değildir. Evin girişte ekipn kilidi yenisiyle değiştirildikten sonra evden ayrıldı.class-adv”>

EVE YENİDEN ÇİLİNGİRLE GİRDİ

İcra’nın kurulduğu sırada yer alan kamuran Pınar A, eve gelen kullanıcı değiştirilen açamadı. Bunun üzerine Kamuran Pınar A., ​​dün çilingir çağırıp, eve girdi.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Evin pencerelerinin kapatıldığını ve perdelerin çekilebildiğini olumlu destekleyici Batuhan Arsoy, polise haber verdi. Eve gelen polis, mahkemenin kararına uymayıp, eve gitmeye devam etmek Kamuran Pınar A’yı aldı. Polise teslim edilen Kamuran Pınar A., ​​sonra serbest bırakılanlar.

ÇÖP EVDEN ‘ÇOCUK’ ÇIKTI

Bu arada çöp evin için Nilüfer Belediyesine haber verildi. Eve gelen ekipler temizlemek için kullanılabilirleri aynı olacaktır, olmalı, saptan kitli.

Kapıyı kırarak arabaya giden temizlik, çöplerle dolu dolu bir durumdaki bir çocukla karşılaştı. Çocukların inandığı ve tuvaletini dahi Tanrı’nın sınavlarının sağlık ve polisne haber verildi.

Çöp evde eğitim hastanesi, sağlık ekibinin müdahalesinin tıp ambulansla Bursa Üniversitesi’ne kaldırılarak, götürüldü. Yaklaşık 1 yıldır çiçekli olduğu gözlenen. çocukla çocuklarının olduğu çok zayıf olduğu ve büyüdüğü çocukta yaralar olduğu görülür.

class=”medyanet-inline-adv”>

ÇOCUK YEĞENİ ÇIKTI

Olayın polisin çocuğunu, kim olduğunu ve evde meydana gelmek için başlattığı olay. Ekipler, Kamuran Pınar A.’ya ulaşamadı. Örneğin Kamuran Pınar A.’nın kız çocuğu Yasemin A.’nın olduğu ve ismin de CMA olduğu belirlendi.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Kamuran Pınar A.’nın uzun mevsimeğeyle görüşmediği ve kendi bakış açısıyla, onu evde kilitli bir yaşlar gibi gösteriyor.

TEKRAR GÖZALTINA ALINDI

Talihsiz çocuk hastanedeki tedavisinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından bilgi alınırken, Kamuran Pınar A. ve kızı Esra Zeynep A. (15) alındı.

Kamuran Pınar A.’nın çocuğunun kaçırılması ve alıkonulması suçundan iki adet ve basit yaralama suçundan arandığı ortaya çıktı.

class=”medyanet-inline-adv”>

‘7 AYDIR ELEKTRİK VE SUSUZ YAŞIYORLARDI’

Konuyla ilgili açıklama yapan kişi Batuhan Arısoy, ““Müvek kızıyla birlikte gelen ve hani oturmak için kiralarlar.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Müvekkilim de öğretmen nedeniyle, anneli kızlı yüzünden evi kiraya vermiş. Ancak kiralandıktan sonra hiçbir şekilde kiralar ödenmemiş.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Müvekkilimin çok fazla uyarıya karşı çıkmakta direnmişsiniz. Bunun üzerine müvekkilim bize başvurudu. Biz bu eğitimle ilgili soruşturma yürütülmekte olup, devamında kiralar ödenmediği için yürütme için yargına başvurmaduk.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Bu arada müvekelim de tabii irtibat halindeyiz ve evin elektrik ve önünü sağlayabilecek durumdayız. Yani yaşları 7 evde elektrik ve susuz yaşarlar. Bunun üzerine karar verecekler için tahliye kararı verdi. Tahliye seçimi verildikten sonra karar kesinleşince icra memurlarıyla eve dönüş ve çöp ev çıktı. Biz davayı açtıktan sonra apartman sakinlerinden ve çevreden sürekli bize şikayette bulunanlardı. Hani ev çok. Bir önce bir mahkemeden seçilecek gelin, diye.

Bursada korku evi Detaylar... 1 yıldır okul kilitli çocuk baygın bulundu

Çünkü yaşanacak gibi değildi. Bırakın evi, komple binayı koku sarmıştı. Biz de bunun için mahkemeye bildirdik. Bu ulaşımdan teslim alındıktan sonra hızlı bir şekilde teslim edilir. Tahliye sevkıyat.class açıldıktan sonra böyle bir manzarayla karşılaştık”=”medyanet-inline-adv”>

‘ANNESİ İSTEMEDİĞİ İÇİN YEĞENİME BEN BAKIYORDUM’ DEDİ SERBEST BİRAKILDI’

Talihsiz çocuğu 1 yıldır alıkoyduğuyla elde edilen teyze Kamuran A., emniyetteki elindeki ‘çocuğun yakalanması ve alıkonulması’yla adliyeye sevk edildi. Kamuran Pınar A., ​​mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır.

Emniyette susma kullanan Kamuran Pınar A.’nın savcılıktaki ifadesinde, anne olacağı için yeğenine gidişini söylediğini söyledi.

Annenimden sonra bu anneannesi ile onunla birlikte olmak. için yeğeni ben kullanmam Kardeşimin çocuğunu kabul etmesi için insan zaman zaman markasız markam” dedi.

.

Leave a Comment