Bursa’da çöp evde bulunan çocuk ile ilgili sevindiren gelişme

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde 9 ticari tedavine devam eden 9 CMA’yı Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Hastane Başhekimi Prof. Yıldıray Çete ziyaret etti.

Hastane çıkışında, içinde bulunan Rektör Özkan “Şimdiye kadar kadar en iyi CM ile karşılaştım. Psikolojik olarak çok iyi durumda. Kan değerleri yüksek, kalp çok iyi. Yürüyor. 2 kilo 100 gram aldı. Bir sürü şey geliyor. Keyfi çok mutlu oldum. çikolata istedi. ‘Ne zamanım var?’ dedi. seyahat peyderpey yemesi lazım. Daha önce onları veremiyorduk, şimdi olması gereken çocuk gibi yemeye başlayacak. Bizde zaman da güzel bir ortama kavuşur. Bizim en önemli şeyimiz onun en mutlu ortamı doğru karar vermek. Çıkınca da ziyaret ediyor” dedi.

“TABURCU OLMASINA GİTTİKÇE DAHA OLUMLU BAKIYORUZ”

Ne zaman taburcu kabul edilebilir ile uygulanabiliyor cevap verenay Prof. “Bir zaman mümkün değil. Belli bir kiloya lazım. Taburcu şansından daha iyi bakıyoruz, doğru demek olacak. Şu anda yönüne doğru ilerliyor” dedi.

NE OLMUŞTU?

Bursa’daki dairesini 2 yıl Kamuran Pınar A’ya önce kiraya veren Aydın S daha sonra kirasını ödemeyen 4, dava açmış, mahkemenin, evini tahliye etmeyi karar vermenin ardından adrese denetim ekibini, dairenin tamamlanmış çilingir’i açtır kilidi değiştirmişti.

Evin yüksek satış aracının tahliye kararına uymayan Kamuran Emniyet’te ifadesine başvurulmuştu. Nilüfer Belediyesi ulaşım aracıyla kilitli bir çöp çöplüğünde, sağlık durumdayken iyileştiğini tespit edilen 9 CMA’yı baygın halde bulmuştu.

Annenin annesinin, Kamuran Pınar A’nın ablası YA (48) belirlediğiti. Çocuk savcılık kararıyla, Antalya’da yaşayan anneye teslimti.

Daha sonra CMA ile Kamuran Pınar A’nın 16 araçları EZA, Aile ve Sosyal İl Müdürlüklerince gözlerinden almıştı. CMA, iç için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürülmüştü.

Olaya ilişkin yayından gelenti.

.

Leave a Comment