Burak Yılmaz Hollanda’da konuştu, Ajax sevindi – Spor Haberleri

Süper Lig ‘de 4 büyüklerde ve milli takımda forma giyen yıldız golcü Burak Hollanda’da söz söylemeye başlamaya başladı. Beşiktaş ‘tan Lille’e transfer olan ve PSG’nin önceki yıllardaki şampiyonluk yaşayan Burak Yılmaz, gösteri ile hem takımını yaşıdı de tarih yazdı.

2+3 YILLIK İMZA

Lille’le bitecek Burak Yılmaz bir şekilde Hollanda takımı Fortuna Sittard’a imza attı. Hollanda ekibi, Burak Yılmaz ile 2 yılı oyuncu ve 3 yıllık eğitim yılı olacak 5 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

İLK 11’DE ÇIKTI, GOL YAĞMURU YAŞANDI

Yeni sezona kısa bir süre devam ederken, Burak Yılmaz Hollanda ekibi Fortuna Sittard ilk hazırlık maçına çıktı. VVV-Venlo ile karşı karşıya gelen Sittardda milli golcü Burak Yılmaz ilk 11’de yer aldı. Tecrübeli golcünün ilk 11’de oyun VVV-Venlo maçı Fortuna Sittard 6-2 gibi net bir skorlar kazandı. Burak Yılmaz ilk maçında golle buluşmasa da maçdaki halleri dikkatlerden kaçmadı.

Burak Yılmaz’ın transfer olduğu Fortuna Sird yeni maçın maçıyla oynayacağı Ajax maçıyla. Ancak, bu maç için forma giyip giymeyeceğim henüz net değil. Futbolcunun kendi ifadelerine bakılacak, çünkü henüz henüz tarafınıza sunulmadığı için hazır.

‘TAKIMLA 3-4 İDMANA ÇIKTIM’

Burak Yılmaz, Hollanda’ya yönelik tesisler Burak Yılmaz, son kapsamlı gelecekleri seçeneklerinin henüz tam olarak hazırlanacaktır: “Dürüst olmak için henüz hazır değilim. Takımla birlikte 3-4 idmana olacak. Daha fazlamızda bir kaç gün ama ben için hazır olmak olacak”.

‘ŞANSLISIN AJAX’

Tecrübeli futbolcunun bu açıklamaları Ajax cephesinde buldu. Amsterdam ekibiyle ilgili haberler yapan AjaxTime internet üzerinden yorumlarının değerlendirildiği bir habere imzalandı. ‘Şanslısın Ajax’ başlığıyla yapılan haberde eşyalarının eşyaları Ajax’ı beklemek forma giymeyeceği işaret ediliyor.

‘TARAFTARA SAYGIMDAN SAHAYA ÇIKTIM’

Burak günlerinin takımının Venlo ile hazırlık maçında süre etmişti. Bu maçla ilgili olarak futbolcu “Son hazırlık maçında gelen taraftara saygımdan sahaya çıkacağından” diye konuştu.

‘DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM’

Burak Yılmaz transferi sonrası şu açıklamaları yaptı; ‘Fortuna Sittard’da geçireceğim zamanları gerçekten de dört gözle bekliyorum. Sittard’ın bana sunabilecekleri ve fedakarlığıydı. Ama öncekulüpte bir oyuncu olarak geçireceğim odaklanacağım. iddia kulüpli ve ben de gelecek sezonlarda deneyimmle birlikte olmak istiyorum.’

.

Leave a Comment