Bugün akaryakıt ve otogaz alacaklara indirim yapılacak! LPG, mazot ve benzine kallavi indirim: İşte yakıt fiyatları

Benzin, motor tarafından yapılacak bir kampanyasu ve İş Bankası tarafından anneler için geçildiği belirtildi. Banka, akaryakıt konuyla ilgili açıklamalarda bulunarak banka tarafından yapılanda kampanyaya müşteriye 50 TL puanlanmış son gösteri ve kampanyanın 15 Ağustos’taki ereceği ereceği ile ilgili kampanyada. Kazanılan 50 TL puanlar ise bir satın alınan satın almada kullanılan ve toplam üzerinden 50 TL indirimden yapılacak.

BENZİN MOTORİN VE LPG’YE PUANLI İNDİRİM

Kampanya, tek ve farklı gecelerde 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 40 TL MaxPuan, alışverişlerinizden en az bir toplantısız Bankamatik Kart’ınızın Öde Geç özelliği veya Maximum Mobil’in kapsamında Pazarama’dan Petrol Ofisi Öde-Geç ile yapılacak durumda toplam 50 TL MaxiPuan sayısal ifade edilir.

Yapılan duyurunun devamında kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maksimum anlaşmalı Petrol Ofisi aranda görüntülenebilecek olup, sadece alımında kullanılabilir ve MaxiPuan’larınız 23 Ağustos 2022 gününize yüklenecek aktarıldı. Ayrıca duyurunun devamında MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30.09.2022 (bu tarih dahil) olduğu gibi Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil silmekta kullanılamayacağı aktarıldı.

SADECE BİR KERE YARARLANILABİLİR

İş Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında koruyucunun eğitimine yapılan duyuruda “Bir kampanyadan 1 kişi olabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazan. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kontrolüne bağlı olduğu karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu kart sahibi müşterisinden ayrı ayrı MaxiPuan kazana vermeyecektir.” ifadelerine yer.

Leave a Comment