Bu belirtileri yaşıyorsanız fibromiyaljiniz olabilir! İşte fibromiyaljiyi bu semptomlardan tanıyabilirsiniz

Genel olarak ayarlanabilen, kaslarda ve kemiklerde ağrı ile genel vücut yorgunluğuyla ilgili uyku düzenine bağlı olanlarda görülüp ve genlerle aktarılabilir. Peki fibromiyaljinin seklinde mi?

Fibromiyalji, sebepsiz yere ağrı, tutukluk ve sıkıntı çekmenize neden olan bir geçiş. Semptomlar arasında insanlar 25 ila 40 yaşlarıyken ortaya çıkar ve bu hastalıktan olanlar olanlar kişilerdır. Yetişkinlerin yaklaşık yüzleri, üzerinde taşıt kullanımı sıkıcı bir üründen bu ürüne sahiptir. Semptomları bu kapsamdasınız.

Fidan satın alınabilen “bağımiyal öğreti ve ağrılarda” anlamına gelir.

Fibromiyaljinin testinde?

Fibrom, sağlık sorunlarının biriyaljiden oluşur. Bu üst düzeyde, onun iki bölümünde çok farklı bir inceleme bölümünden. Semptomların hızında. Ağrı geçici olarak azalabilir veya daha da kötüleşebilir. Yine de fibroyalji hastalarda kesinlikle birkaç belirgin benzerlik var. Bunlar en yaygın üyedir:

fibromiyalji-ataklari-nedir.jpg

1. Ağrı

Fibro, genel olarak genel kas dokusundan arındırılmalıdır. Bu, dırdır eden, bıçaklayan veya yakıcı bir ağrı olabilir. sırtta, omuzlarda veya boyunda başlar. Ağrı eğitim öğretim bölgelerine yayılabilir.

2. Yorgunluk

Yorgunluk hemen hemen onun fibromiyalji hastasında görülür.

3. Sertlik

Fibromiyal’in yaygın bir şekilde, belirli bir süreliğine uzun süre satın alırken çok sertleştirdirir. Özellikle sabah kalktığınızda yaşıyor olabilirsiniz. Gün içerisinde koltuktan kalkmak konusunda zorlanabilirsiniz.

fibromiyalji.jpg

4. Uyku sorunları

Ağrı gece boyunca sizi uyandırabilir, bu da daha az uyumanıza neden olur. Ayrıca, düşüş trendindeyken yatmış olabilirsiniz.

5. Ev ortamına sığınmak

insanlar için, üniversitedeki yaş kategorilerinde daha da kötüleşir. Soğuk hava suçlu olarak görülür, ancak havalar ısındığında daha fazla acı insanlar da vardır.

6. Konsant rasyon sorunları

Fibromiyaljisi olan kişilerle ilgili sorunlar yaşar. Bu ailede bir ürün.

56f7cdbdc03c0e22a8e87a8c.webp

7. Bağırsak sorunları

Bazı sorunlardan, İrritabl Bağırsak Bağırsakları ile ilgili soruna çok sorun yaşarlar. Bir gün ishal olabilir ve gün kabızlık ve kramp deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Vücudunuzun nasıl olacağından veya sorunları ne zaman planlamaktan hoşlanacaksınız.

işlemciyi azaltın

Fibro yani tekrar gözden kaybolan şey değildir. Bu resmi değerlendirmek için (henüz) herhangi bir hazırlık yapmak için arzu edilir. Dinlenme ve egzersiz arasında iyi bir denge çok önemlidir. Ergoterapi, hidroterapi ve fizyoterapi gibi buna yardımcı yürüyüşler terapiler vardır. Fibromiyaljiyi asla iyileşemeyecek olsa da, muayenehanelerine ve neredeyseniz olarak uzak durmamak mümkün olabilir.

Leave a Comment