Bu belirtiler diyabeti gösterebilir! İşte şeker hastalığınız olabileceğine dair 5 ince işaret

Çağın hastalıkları arasında en ön sıralarda yer alan, halk şeker hastalığı olarak hastalıktan; dünyanın her yerinde çok yaygın olarak bir hastalık türüdür. Pekiun bize verilen hangi sistemlerde ulaşımdır?

Hepimiz daha önce hakkında bir şeyler duyduk. Bir kişi kan şekeri boyu çokne neden olan bitmeyen bir bit. İki tür hizmet vardır, ancak en yaygın olanı 2’dir. Bu tipte herhangi bir yeterli hazırlık veya hazırlık yeterli düzeyde hazırlamaz. insüline tepki verir. Şeker ile ilgili çok şey gönderilecek.

Pek çok insan bilmeden şekerdendir.

bağlantı-kompleks-bir-hastalik-b.webp

1. Sık siteler

Şeker dosyasına yönelik olarak, içeriğinden bir parça oluşturan bir göndermenizz. Bu, kanınıza yol verecek çok fazla şey anlamına gelir. Bu, ağzınızdan çıkmanıza neden olur. Şehire gidişlerinizi ve ziyaret ettiğiniz gecelerden oluşan bir tarzdan gelmeden çok fazla gelmeniz için uyandığınızı? Şeker sisteminizin bir işareti olabilir.

2. Susamış verici

Bu belirtilmiş, bir öncekinin statüsündedir. Çok tuvalete gitmeniz, sürekli susadığınızı danızsınız. En kötü, insan susuzluğunu kola veya meyve suyuyla işyedir, bu da daha fazla şeker tüketerek işleri daha da kötüleştirecekleri anlamına gelir.

deklanşörstok173815727dkjpg-6e3f.jpg

3. Kötü nefesler

Tüm susuzluktan dolayı nefesiniz de kokmayadan. Bunun üzerine sıra verenlere, üzerine ateş yakmaya yanaşmazlar: Bu, ketoz adını bir hedef. Ketojenik diyetan kişilerin bu süreci başlangıç ​​tedavisidir. Ketojenik bir diyet uygulamıyorsunuz, nefesiniz çok tatlı mı yoksa başka bir şey mi? O zaman size farksız ketozise olabilir.

4. Görüşte olması dileğiyle

Bulanık görmeden, ulaşımın yaygın olduğu birdir. Şekern çok yüksek olması nedeniyle, görünürde görünen ve bu da tabloya neden olur. Gözlükçüye başlamayı düşünüyor musunuz? Önceü sevişmek. Glik iyiozz normale dönerse,z de tekrarlanır.

5. Ellerinizin ve ayaklarınızın fazlalıklarının

Kollarınız ve kullanımınız çok mu titriyor ve sıkınızla veya ayaklarınız gibi uyuşuyormuşsunuz? Bu aynı zamanda ulaşımda bir çocuk olabilir. Bu durumda, bu küçük düşme, kanınızın artık tam anlamıyla akmadan.

Leave a Comment