Bu Altcoin Projelerine Yatırım Yapmayın!

Sabancı Üniversitesi’nde Finans Kürsü başkanı olarak görev yapan ünlü isim Prof. Dr. Özgür Demirtaş; kripto paralara yönelik yeni bir uyarı ile giriş geldi. Demirtaş, belirli bir altcoin girişimine yapılmaması savunmakta yapılmaması. İşte ne…

Özgür Demirtaş, bu altcoin için karşı uyardı

Demirtaş, Twitter’da bir paylaşım yaptı. Paylaşımında, bütçe bütçesinden güvenmiyor yazar Demirtaş, bu konuda hata yapılmaması dikkat çekti. Özgür Demirtaş, sürekli olarak bir hataya işaret etti. Ekonomiste insanlar “tüm parasını tek bir ürüne çağırmaması lazım”. Yani Demirtaş, portföyü çeşitlendirmeye işaret ediyor. Demirtaş’ın tweet’inde kullanıcı ifadeleri kullanılır:

Sevgili Çocuklar: Okulki Finansal Okur Yazarlık çok düşük. Ey yol hata yapıyoruz. Sizlerden ricam arkadaşlar tavsiyesi ile yatırım yapmamanız. Tüm paranızı TEK bir yatırıma yatırmamanız. Türkücü, Şarkıcı vs. gibi koşuyor koinlere yatırım yapmamanız

Türk Ekonomist Demirtaş'tan Kripto Para Uyarısı: 2018 Çöküşü Yine Olacak!

Bazı mağdur oluyor

Ekonomist Özgür Demirtaş söz konusu tweet’ini korumak için atmış gibi duruyor. kriptokoin.com Olarak da bildirdiğimiz gibi, bilindik sokaklarımız bazı coin’ler olabilir. Yani söz konusu coin’i alıp muhabbete uğrayabiliyor. Çünkü mülkler “halı çekme” dediğimiz bir dolandırıcılık çeşidi ile para yapabiliyor. Kilim çekme’da, satın almak için insanlar müzeyi parasını alıp kaçar.

Dolandırıcılık bile olmasa, bu tarz coin’lerde pompa ve döküm daha yaygın görülebilir. Yani bir madeni para, ilk kullanım çok yüksek sizin için kullanılabilir. Bunun üzerine devam edebilir. Ancak altcoin’in kullanıma hazır bir şekilde sunumuyla, acıya uğrayabilir.

İşte potansiyel potansiyeli Olan DeFi ve Layer 2 Coinleri!

Kripto dolandırıcıları yaygınlaştırılıyor

Aslında dolandırıcılık, daha doğru kripto dolandırıcılığı yeni bir fenomen değil. Temelde firması, dolandırıcıların bir silahsızlarca adı verilmeyen dadan yetiştirilmektendir. İnternet ve kullanıcı teknolojiler, bu yeni siber suçlarının öncülüğünü yapan parayla karşılaşma ile karşılaşmak amaçlarını. Blockchain veri platformu Chainanalysis’in Ocak 2022 raporu, 2021’de para kripto kullanandan devam ettiğini 14 haberden yakının öne çıkıyor.

2021’de Güney Afrika’dan iki küresel, bir kripto para birimi yatırım platformundan 3,6 milyar ödeme dolandırmayı başardı. Şubat 2022’de FBI, 3.6 milyon lira vurgun yapan bir çifti tutukladığını duyurdu. Bu yüksek Özgür Demirtaş gibi uzman, dikkatli olmalarını söylüyor. Doğrulanmadığımızda, düşünüldüğünden bir yatırım, değerlendirmeyle sonuçlanmayla karşı karşıya karşıya.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment