Bu Altcoin Büyük Haberi Duyurdu: Fiyatı Uçuşa Geçti!

Coinbase’in kripto depolaması ekosistemi olan Coinbase Cüzdan, profesyoneller ve yeni gelecekler için NFT iyileştirici bir teknolojiyi geliştirmesi yayınlandı. Haberin ile ilgili altcoin projeleri %40’ın üzerinde değer kazanır.

Coinbase Cüzdan, OpenSea ve Rarible’a genişliyor

Coinbase Cüzdan, Twitter’dan duyuruda NFT’yi tükettiğini duyurdu. Bu, NFT’yi tasarlamak ve kullanımı kolay hale getirmek için.

Sonuç olarak, Coinbase Wallet artık Web3’teki en büyük NFT platformları OpenSea ve Rarible’dan teklifler yayınlıyor. Bugünden itibaren, NFT geliştiricileri, tasarımcıları ve komisyoncuları, Chrome tarayıcılarından çıkmadan büyük platforma verilen NFT siparişlerini kontrol etme etkinlikleri.

Ayrıca, Coinbase Cüzdan üzerinden orijinal olarak kabul edebilir veya reddedebilir. OpenSea, Web3’teki en popüler NFT platformlarından biridir. Günlük 25.000 ila 30.000 arasındaki müşteri hizmetleri ve siparişleri işliyor. Akıllı sözleşmeleri Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Polygon ağı (MATIC) Blockchain üzerinde dağıtılmaktadır.

Duyurunun ardından Rar (RARI) %40 sıçradı

RARI, popüler NFT platformu Rarible’in kripto para birimidir. Platform, özel, kusursuz bir kullanıcıdan oluşturmak için farklı kategoriler tercih edilen tam bir pazar yeri tercih edilir. Rarible’in satışlarında kullanılanda kendi tokeni olan RARI, piyasa’da 463.sıradadır. Haberin kısa sürede oğlumun %40’ına ulaştı.

NFT seçenekleri altcoinlere yönelik ilgi 10 en düşük seviyelerde

Rarible, Ethereum (ETH) Tezos (XTZ) ve Flow (FLOW), NFT marketleridir. Bu arada, küresel küreselliği, NFT’lere yönelik ilgiyi Ekim 2021’den beri ileriye dönüklere itti.

Son altı ayda, NFT’ler için yapılan aramalara olan ilgi, küresel olarak altı kat düştü.

NFT’lere yönelik ilgi azalıyor

21 Temmuz’da DEXterlab raporuna göre, kripto para NFT’lere bir önceki yıl kadar ilgi göstermiyor. DEXter’in, NFT’nin kabul edilmesinin mevcut olması hoşunuza gitmek için Temmuz twitter anketleri gibi bir anket gerçekleştirdik. Araştırma, hiç satın almaktan kaçmak N bunu yapmak istemesini istemek. Ankete katılanların %26,6’sı bir tane satın almayı düşüneceklerini belirtirken, diğer taraftan kripto meraklılarının %31,7’si asla bir NFT satın alınmayacaklarını iddia etti.

Ayrıca, 2021’den daha erken satın alma deneyimlerini deneyimliyorlar. birlikte belirli, 2022’de “NFT” anahtar aramaları da düştüm. İstatistikler özellikle, bu yıl 2021’den daha fazla ilk kez gelenlerin olduğunu gösteriyor. Katılımcıların %24,4’ü ilk NFT’lerini 2022’de satın alacağını söylüyor. kriptokoin.com‘un NFT haberlerini takip edebilirsiniz.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment