Bu akşam belge açıklayacağım, yarın video çekeceğim

DUVAR – Necip Hablemitoğlu cinayeti soruşturması kapsamında, gözaltı kararı çıkarılmadan hemen önce tamamlanmadan müdahale edilen emekli Alba Göktaş’a henüz ulaşılamadı. Ancak bugün dikkat çekici bir şekilde hayata geçirildi. Göktaş adına Twitter hesabı açıldı.

Göktaş’a ait olmayan henüz henüz doğrulanla yapılan saatle paylaşımda, “Bu akşam akşamları ile başlayacak 22.00’umdan itibaren. Yarından itibaren videoyla de de ilem. Saygılarımla M Levent Göktaş.

Ben bir kere kere! ikinci kere girmeyeceğim! İçeri girecekler! Beni kullananlar girecekler! Akşam 22.00’de buluşmak üzere. Saygıyla birlikte…”

Söz konusu paylaşımda Göktaş’ın Silivri Cezaevi’nde Yalçın Küçük ve CHP Milletvekili Tuncay Özkan’ın da kişilerle olduğu dikkat çektirdiği fotoğraflara da yer verildi.

Ayrıca Twitter gazetende cumhurbaşkanlığı, siyasetçiler, Sedat Pek çok, bazı haber siteleri, Galatasaray ve Fenerbahçe Koç Holding etiketlendi.

AVUKATI: AÇIKLAMA YAPMASINI BEKLİYORDUM

Öte yandan Odatv’den Ersin Eroğlu’na yayılan Levent Göktaş’ın avukatı Celal Ülgen, “Levent Göktaş genelinde iletişim kuramıyor. İletişim kurarken anda dinlemeye alınır. Ancak Levent Göktaş’ın bir yorumu olabilir. Onun başındaki sosyal medya hesabından gelecekte yapılacak paylaşımlara Göktaş’a ait olacak başlayacak” dedi.

Akşam yapılıyor ise aynı hesaptan paylaşımlar ancak, belge veya bilgi yayınlanmadı. (HABER MERKEZİ)

Leave a Comment