Bu 2 Altcoin İnanılmaz Çöktü!

Terra (LUNA), 2021’in en iyi performans gösteren altcoin projeleri arasında yer alıyordu. Ancak Terra’nın algoritmik kararlılığını yitirmiş. Bunun üzerine altcoin’de pek göster bir gösteriş furyası ortaya çıktı. Sonuç olarak Terra’nın yerel tokeni LUNA’nın değeri, kısa süre içerisinde tüm kazanımlarını sildi. Terra yatırımı, hemen hemen tüm fonlarını kaybetti. Şimdi ise 2 altcoin, Terra’nın benzer olaylar yaşıyor. Altcoin’lerin fiyatları, büyük değer değer kaybetti.

Yeni LUNA vakası 2 altcoin’i dibe yeteneği

Solana tabanlı algoritmik stabilcoin Nirvana büyük bir felaket yaşadı. Projesi bir flash krediye sahip olduğu tahmin ediliyor. Bu artı proje ve 12 milyon dolar düşük bütçeyle karşı karşıya. Bahsi geçen ulaşımdan dolayı Nirvana’nın stabilcoin’i, Terra’nın UST’si gibi sabitliğini kaybetti ve büyük düştü. Stablecoin NIRV’in değeri olması gerekirken, 0,09 dolarda iş görür. Yani kripto paranın değeri %91’e varan oranlarda yaşadı. Sonuç olarak Nirvana’nın ANA tokeni LUNA’ya benzer şekilde düştü. Yazının olduğu yerde, aynı şekilde, aynı şekilde, % 24 oranında değer açısından değerlidir. Bu, dünyâdan, 1,5kü tasviri 8,9 dolardan geliyor.

Ancak analistlere göre, Nirvana (ANA) oranındaki orandaki bir şeydi. Kısa sürede, ANA’nın fiyatının hızla yükselmesi. Bu düşüş ise, ANA program yapacakları bir anlaşma ile kararlaştırılacak olan tabana kadar gerçekleşecek planlar. kriptokoin.com Stablecoin’ler, Terra’nın (LUNA) stabilcoin’i UST’nin felaketinden sonra zor bir dönemle karşı karşıya karşıya. TRON stabilcoin’i USDD de birkaç hafta önce bazı sorunlarla yüzleşti. birlikte şimdi USDD şimdi iyi durumda durumda devam ediyor.

Nirvana (ANA) nedir?

Nirvana, Solana ağındaki ilk yerel bilgi işlemi stabilcoin projesi. Likiditesi, protokol tarafından kontrol edilen Terra benzeri çift tokenli bir sisteme geçiş. Değer kripto para birimi ANA ve stablecoin bölünüyor. Bir değer parası olan, doğrudan resmî web ortamında basılabiliyor. Yani, ANA doğrudan stablecoin satın alınan bir altcoin olarak öne çıkıyor. Nirvana’nın hazine fonları ANA için taban fiyatını duyurun. .”, likite havuzunun ANA sat yapabilmesi için likidite üretmektedir. Bu, Nirvana’nın sermayeyi taban fiyattan eğitim öğretimi yönlendirmesinden. Ancak ANA üzerinden bahis yaparken, NIRV’nin taban fiyatının değeri üzerinden borç verilebiliyor. Yüzlerce 3 işlem ücreti ödüyorlar. yandan stableco’dan ANA hissesi ya da mağazadan satın alınabilir. borç olarak dağıtılabiliyor.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden ödün verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment