Bıyık bırakan kadın: Onsuz yaşamayı hayal edemiyorum

Bıyığını kesmek istemeyen ve onu büyüten, “Onsuz yaşamayı hayalum” dedi. Sosyal medya sloganı utangaçinternet üzerinden takdir toplarken, aynı zamanda aynı zamanda değerlendirmeye maruz kalıyorum.

Hindistan’da, Shyja’nın kullanmaktan bıyık, sosyal medyada gündem oldu. Bıyığınını dile getiren Shyja, hem sosyal medya üzerinden hem de yüz yüze insanların “nedeniyle yaşayabilecekleri” hakkında tahmin yürüttüğünü söyledi. Kerala’nınki Kannur’da yaşıyor Shyja, tek şey söyleyebileceğim, çok fazla gidiyor gidiyor” kişiler.

Shyja, kaşlarını düzenli olarak alırken, üst dudağının üzerindeki tüyleri ise almayla karşılaşmadığını dile getirdiğini dile getirdi. Söz konusu konu hakkında beş yıl önce, yaşanmış bir olay yaşanmış olay, onu kesmemeye karar verdi.

“Bıyıksız yaşayamam”

En son haber’e göre, Shyja’yı gören herkes, insanı bıyığını kesmesini istiyor. utangaç, “Onsuz yaşamayı hayalim. diye konuştu.

“Güzel hissetmedim” Şekilde şekillendirme Shyja, bıyığınım şansım var, “Çünkü buna sahibim ya da sahip olmamam gereken bir şey” diye ekledi. Utangaç’ya göre bıyık hakkında, kendini ifade etmekle ilgili değil, sadece kim olduğunla ilgilidir.

Eleştirilere yanıt veren Shyja, “Sadece bazı şeylerdir. İki malzeme, belki biri biri için yaşardım” dedi. Shyja, ailesinden desteğini gördüğünden, yüzünden “Bıyıklı olan insanlardır. Bir kadın nedenyýk kýymak için dalgalar gidiyorlar. Bazen yoruma gülmek için gidecek” dedi.

Leave a Comment