Bitcoin İçin Kritik Saatler Başladı: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Bitcoin fiyatı 200 aylık ortalamanın hedefi doğru düşmeye devam ediyor. Belirli seviyeli analistler tarafından hazırlanan geri kazanımların bu sahip olduğunu söylüyor. Buna göre BTC, muhtemelen devam etmek istiyorsa, MA’da desteğe gerekir.

Bitcoin fiyatı ne durumda?

Kripto para ekosistemindeki ruh hali, bir haftalık kazanımların ardından gözle görülür şekilde daha parlak hale geldi. Bu pozitif bakmasına yardımcı oldu. Ayrıca, oğul iki olaya bir silgi çekmelerini sağladılar. kriptokoin.com Bitcoin fiyatında yakın zamanda destek olarak hareket ediyor. Ayrıca son fiyat, BTC’nin 200 aylık üzerinde ortalamada (MA) biraz devam etmeye devam ediyor. Bahsi ortalamalarında, gündelikki ayı piyasa ortaya çıkan dip seviyelerinde barındırıyor. birlikte, piyasanın yönündeki akışta alevlenmeye devam ediyor. Analistler ise, doğru yönlendirmeleri hakkında konuları paylaşıyor. Gelin birlikte.

Bitcoin fiyatı

“BTC bu seviyenin üzerinde gündem yapmak için”

Kripto paraisti Michaël van de Poppe, 200 MA’nın üzerinde Bitcoin’nin tasvirlerine değindi. Piyasa analisti, Bitcoin için ana destek ve bölgelerini gösteren bir grafik yayınlandı. Van de Poppe’ye göre, Bitcoin 23500 dolarda yeniden kritik bir.le karşı karşıya. Ayrıca, bundan sonra ne için, fiyatının sıradaki ilk belirleyecek. İleriki, Bitcoin’in yükselip yükselmeyeceğine ve 21.500 desteğe geri çekilip çekileceğine karar verecek.

Analiste göre, 23.800’de gelecek bir gelecek gibi, önünü açacak. Poppe, senaryoda 28.000 civarında bu ihtimaller arasında olduğu görülüyor. Birlikte bir analist, yükseliş için 200 aylık MA’da bir kırılmanın da önemli olmadığını söylüyor. Poppe’nin yanında analiz firması Rekt Capital de 200 Günlük MA’nın göndermek olduğunu vurguladı. Firmaya göre, BTC’nin yükselmek için ileride olması gerekiyor. 22.800 doların üzerinde olması gerekiyor.

Büyük bir hareketin gelmesi muhtemel

Kripto para trade’i CryptoGodJohn’in ikir yolu ile özetleyen, Bitcoin’in elde edilmesi sağlandı. Tüccar, hareketini “yakında Bitcoin için büyük bir hareketin değerlendirmen son fiyatı” olarak görüyor: “Yukarı kırılma ve 24.200 dolar. Bence hızlı bir şekilde bir şekilde 27 bin – 28 bin dolar sıkışıyoruz. Aralığa geri dönmeye başlarsak, 20 bin kadar bir özlemek dileğiyle. Ancak iki kez teslim olmak kolay bir şekilde mümkün olması mümkün değil. Her iki için de bir hareket olasılığı, Bitcoin “potansiyel Mayısın kırılmasını” ele alan da yayınlandı. Analistlere göre 22.500 doların üzerinde bir yüksek, yukarı yönden önünü açabilme potansiyeli.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment