Bitcoin Boğası Michael Saylor İstanbul’da Konuştu: Ethereum’u Eleştirdi! “36 Ay Daha…”

27 Haziran’da hedef ve 2 gün olan blokzinciri Ekonomi İstanbul 3.000’den fazla ziyaretçiyle damgasını hedefleyin.

Medya sponsoru ilk teknoloji uzmanlığı Bitcoin maksimalisti Michael Saylor, Bitcoin ile ilgili bilgida bulundu ve her fırsatta Bitcoin’i memnun edebilir, şirket bünyesinde uzun süreli Bitcoin tutmayabilir bir kez daha ürün çizdi.

Saylor konuşmasında Ethereum’un hem teknik klinik klinik tartışmaya açtı.

Şirketi MicroStrategy’nin elinde mevcut durumda yaklaşık 2.8 milyar dolar değerinde 129.218 Bitcoin (BTC) Saylor, kurumsal bir şekilde bulunabilecek olan ve bu bağlamda bir protokol tamamlanana kadar böyle olacağını belirtti.

“Ethereum 36 Ay Daha İstikrarlı Olacak Gibi Görünmüyor”

Saylor, Ethereum’un oluşturucusu Vita’in’in genel olarak haftalık tasarımında bir konuşmada Ethereum’un henüz %40’ının olduğunu ve üç dört dörtlük bir haritayı tamamlayacak ya da hedef olacak gibi görünmeyecek. ” anlamına geldiğini belirtti.

Saylor hakkında Ethereum hakkında ayrıntılı test hakkında bilgi hakkında ayrıntılı bilgi verilmiş.

Saylor, İstanbul’da canlı yayınlanan konuşmasında şunları ifade etti:

“’Teknik olarak sağlam olarak demek, o günlerde bir yanınızda beş ila 10 yıl sonra görmem gidişatı gösteriyor. Yani bunu da. değil mi? Çünkü çünkü zor gidiyorsunuz ve değiştiriyorsanız, onun gözünden gidişda yeni saldırı noktaları ortaya çıkıyor.”

“Vitalik Buterin ETH’yi Değiştirebiliyorsa Bu, ETH’nin Menkul Kıymet Olduğu Anlamına Gelir”

Buna ek olarak Saylor, Ethereum’un etik sağlamlığı konusunda da şüphelerini dile getirdi:

“’Etik de sağlam olmak demek, Vitalik de olmak demek [protokolü] değiştiremeyeceğinden emin olmam hissediliyor. Ethereum vakfındaki hiç, herhangi bir nesneyi değiştiremeyecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment