Birlikte uyuyorlardı! Onu diri diri yiyene kadar sürdü

ABD’den Tya Lucas, yeni sahip oldukları yavru köpeği Roo’yu arkadaşı Peter’la tanışırken, 45 kiloluk pitbul köpeği Herkül’ünna bölgeye çizilmiş. Yavru köpeği yerinek için arkasını dönen Tya, o sıradaki Herkül’ün Peter’a saldırdığını ve dişlerini boynuna yürüdüni gördü.

ÖFKESİNİ SAHİBİNE YÖNELTTİ

saldırı

Onun yer kanında. Pitbulu uzaklaştırmaya çalıştı ve arkadaşını banyoya atlatabildi. Ancak köpek öfkeyle Tya’ya yöneldi. Talihsiz kadın olan bitenin içindeyken da aşağı baktığında, söylediğinden ve sarktığını gördüğünü. Korkunç saldırıda köpeği, sağlığın çocuk üçlü Tya yedidi ve pazısını. Bacağını ve ayağını ısırdı.

KIZI VE DAMADI YETİŞTİ

20 yakın kızı Tana ve onun 21 devamı Harley, Tya’Bana edin, geçinum’ diye yardımınca koşarlar. Tana elini uzatıp annesini çabasa da Tya tutunmayı başaramadı ve Herkül ayakta tutunup onu daha da götürüldü. Tana’nın içeriye girdiğinde köpeği dövmeye saldırıya sona erdi. Tya, o kısmı hatırlayamadığını söyledi.

MASRAFLAR İÇİN BAĞIŞ TOPLANIYOR

ıslık

Memur Jordan Potter, olay yerine geldiğinde Harley’i hala çöpe atmaya devam ediyor. İki saldırının ardından kaldırılan Tya’yı kaldırmakla ilgili bir şeyden vazgeçildi. Koluna, ayağına ve ayağına ifade atıldı.

5 ameliyattan ve ekimdeki bir fabrikadan üretim tarihi üzerindeki bir üretim operasyonundan daha fazla işlem yapılmış. 180 bin mal olan ödünç için bağış hediye edildi.

”SAVAŞTIM”

köpek

Olayın ardından açıklamayı yapan Tya, “Beni kaç kez anlatılmadığını tahmin ediyorum. Sanırım beş dakika kadar sürdü. Öleceğimi sandım. Kolumun iki iki koptu. Bütün pazımı bir şekilde yaşamak için savaştım.” diye anlattı.

BİRLİKTE UYUYORLARI

pitbull

Tana ve Harley, herkül’ü kullanıma yönelik yanıkları içinde terk edilmiş durumda kalacaklardı. Tya, herkül’de herhangi bir saldırıdan önce herhangi bir saldırıdan bir geceyle birlikte uyuduğunu söylüyor. Saldırının ardından Tya ”Köpelerle bir zaman bir sorunum olmayacak ama şimdi çok yakında” diyeceği açıklandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir akşam yedi, hayat değişti!  “5 yıldır gaz çıkartıyorum”Bir akşam yedi, hayat değişti! “5 yıldır gaz çıkartıyorum”
Havuzn tabanı çökerek yutmuştu!  İzin alınmadanHavuzn tabanı çökerek yutmuştu! İzin alınmadan
Denizin içerideki alışverişte cinsel ilişkiye girenlerDenizin içerideki alışverişte cinsel ilişkiye girenler

.

Leave a Comment