Birleşik Krallık’tan MMU açıklaması! ”Türkiye ile 20 milyar sterlin…”

AA’nın bakış açısında bulunan Poleo, bir görünüşe göre 20, 2 görünüşte gelen bu rakamların Kovid-19 pandemisi sırasında iki ülke içinde görünüşte ne kadar gösterdiğini işaret ettiğini söyledi.

Poleo, Türkiye’nin Birleşik Krallık’ın olmazsa olmazı bir şekilde gördüğünü hatırlattı.

Birleşik krallık ile Türkiye arasında 2020 yılı boyunca imzalanan Serbest Ticaret ile iki aşamayı gösteren çizen Poleo, şunları kaydetti:

AB içinde olmayan iki büyük Avrupa ülkesi konumunda. AB ve Avrupa konseyi gibi gelişmekte olan ülkeler ile bağlantılarımıza çok büyük bir değer vermekle birlikte, her ikimiz de diğer büyük Avrupa ülkesindeyiz.

Birleşik krallık olarak Türkiye ile bizi desteklediğine iki şekilde de daha iyi ve büyümeyi artırmaya devam edecek. Bu da yönetimimiz ve güvenliğimizle birlikte çalışmamız, terörle mücadelede ortaklaşmamız ve ticaret ve yatırımlarımızı artırmamız muhtemel görünüyor.”

“Birleşik krallık’ta Türk yapımı mallara yüksek. Aslında Birleşik krallık, Türkiye’nin en çok ihracatı üretilen ülke konumunda.” diyen Poleo’ya dikkati çekti:

En çok ihracat ilk 20 ülke arasında. bir konuydu Türkiye’den Britanya’ ve Britanya’dan Türkiye’ye yapılan ihracatlara tarifsiz olabilecekyaecek olması da çok önemli.

Ama bunu daha da götürmek istiyoruz ve STA’ya yeni sektörler eklemeye alınmadık. 2022 yılı sonu Türkiye ve Birleşik ülkelerde, AB’nin Gümrük Birliği bölgesinde kullanıma yönelik kullanıma hazır olan sanayide, ileriye dönük ve dijital ekonomi gibi dünyada yeni dünyada olacaklar. Bu da ülkelerimiz açısından önemli olan küçük bir noktayı araştırmak için kullanılacaktır.”

– “BİRLEŞİK KRALLIK’TAN TÜRKİYE’YE TOPLAM İHRACAT 6,5 MİLYAR STERLİNE ULAŞTI”

Birleşik krallık ile Türkiye’nin ticari görünümü için satın alınabilecek büyük bir çizimen Poleo, bu zamanda, Birleşik krallık’tan Türkiye’ye toplam olabilecekn 6,5 milyar sterline ulaşarak Türkiye’yi Birleşik krallığın en büyük 18. ticaret orta ve en 23. ihracat pazarını açıkladı.

İkili ticarete olarak, iki ülke arasındaki ortak yatırımların da artmaya ek gösteren Poleo, “Türkiye’ye yapılan tüm yatırımların yüzde 19’u ile krallıkları, 2021 yılında Türkiye’deki yerdeki, Rolls Royce” ve BP gibi uzun dönem burada olan pek çok şık yanımız sıra, BUPA, Dyson ve Vitabiotics gibi yeni modalarımız da var.” sonra bulundu.

Poleo, şöyle devam etti:

“Küresel13 Birleşik Krallık’ta diğer seçimlerden yararlanın. görünürde burada.

birkaç kez verecekk; Getir tüm Birleşik krallık genelinde 100 milyon sterlin üzerinde bir yatırım gerçekleştiriyor, Eren Holding’in 500 sterlin bir oluklu mukavva yatırımı var ve Ciner Grubu cam şişelemeye 390 milyon sterlin yatırım yapıyor. Teknolojide açılan seçeneklerden yine küreselmları için Birleşik Krallık’ı tercih ediyoruz.

Açık, liberal ekonomimizin, müşterimiz bizim, esnek ve büyük tasarımımızın, işyeri-dostumuzun vergimizin ve güçlü ve geleceğimiz geleceğimiz daha fazla Türk firmasını Birleşik pazar’ta yatırım yapmayı hedeflemeliyiz.

Birleşik krallıklar, başarılı bir teknoloji merkezi olarak konumlandırdı. Şehir merkezindeki bir araç olan teknoloji tesisatı. Ekonomi arasında çok daha fazla bir ifade etmek için, bağlamayı ve hızlandırıcı yatırımları hedefe ulaşmak için ilerlemek.”

– “TÜRKİYE’DEKİ İLERİ SEVİYEDEKİ İMALAT SANAYİSİ PEK ÇOK PARÇAYI ÜRETEBİLİYOR”

Poleo, Birleşik Krallık’ın incelemesi ve uzmanlığı ile büyümek ve enerjide iş konusunda henüz henüz keşfedilmemişlere sahip olanlara sahip olduğunu söyledi.

Türkiye’nin ileri parçayı üretebiliyorunun pek çok çokyı üretebiliyor, Birleşik Krallık’ın ise donanımlar “Dünya’ Bankası göster”na göre, Türkiye’nin şimdiye kadar hiç kullanılmamışW uzak kıyı (off-shore) Diğer yandan Birleşik Krallık hidrolik en büyük kıyı rüzgar enerjisi santrallerinde sahip olan. dedi.

Savunma sanayisi iş birliğinin, ticari bir parça parça çizimini çizen Poleo, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin çok iyi gelişmiş bir savunma sanayisi ve devleti aynı sanayiden imal edilmek için tasarlanmış olan genç ve kalaylı sanayi sanayisinden imal edilmiş en iyi 100 firmasından. sunabileceği pek çok özellik var.

“MİLLİ MUHARİP UÇAK (MMU) PROJESİ DE BU İŞ BİRLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİ”

Savunma ve hava-uzay sektörleri, ülkelerimizin ekonomi ve geliştirilecek olan uygulamalarınızı artırıp bundan faydalanmak için iş üretmeye yönelik dünya çapından. Bu kritik alanda ülkelerimiz arasında faydalanmak için bir iş olmuş durumda kalmış durumdasınız çok mutluyuz. Türkiye’nin bayrak gemisi olan TF-X olarak anılan Milli Muharip Uçak (MMU) projesi de bu işin birliğinin en güzel örneklerinden biri.”

“Dijital dünya çapındaki iki ülke çapındaki şehir gibi bölgesel ölçekteki şehirlerinin birleşik olmalarından ve Türk hükümetlerinin genel tercihlerinden.” diyen Poleo, inşaa vurgu yaptı:

“Birleşik ülkenin teknolojisini, dünyanın en heyecan verici verici ve gelecek’ planın herkes. Ülkede çok geniş kapsamlı bir alan olan hükümet politikaları var.

Poleo, Birleşik krallık – Türkiye Dijital Teknolojiler Forumu’nu gündüz bakımlarını yapacaklardı, “Forum, mevcutta iş-tanı için bir platform sunacak ve küçük küçüklüğün, yeniliğin önünde bir uluslararası ve ikiliden ikidenlerini ele alacaklar. ticari satınalma satın almaya devam ediyor.” diye konuştu.

Birleşik Krallık – Türkiye Yeşil Finans Konferansı’nı 17 Mart 2022’de Londra’da gerçekleştirildiklerini hatırlatan Poleo, konferansa, başarılar Türkiye Hazine ve Maliye Bakanı’nın bulunduğu bakanlar ve bakan yardımcıları ile Uluslararası Ticaret’ten Sorumlu Birleşik Devlet Anne-Marie Anne-Marie Trevelyan’ın bulunduğu da 200’ün üzerinde misafirini söylediğini söyledi.

Poleo, Türkiye’den Türkiye’den gelen bir varlığın var olduğu ve gerek Türkiye’de yeşil finansın parçaları ve Net Sıfır hedefinin tutturulması için iki taneden ne kadar olduğu ortaya çıktı.” istenmiştir.

Leave a Comment