Binance CEO’sundan Önemli Tweet: BUIDL! › CoinTürk

Binance’in CEO’su, bugün Twitter’dan bakıldığında bir paylaşım ile kripto piyasasındaki iyimser görüşlerde bulundu.
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından şu anda dünyanın en büyük para borsası konumunda yer alan Binance’in CEO’su Changpeng Zhaobugün Twitter üzerinden bir paylaşım ile kripto pazarındaki yükseliş yönünde yorumlarda bulundu.

HODL Yerine BUIDL

Zhao konuyla ilgili açıklamalarında, “Temellerdi. Faydalı. Bağış toplama, yatırım, transfer, mikro ödeme, havale, DeFi, NFT, metaverse… Birkaç yanlış strateji/başarısız proje, birkaç satıcı var. Hala net daha fazla kullanıcı/kurum geliyor. BUIDL” kullanılmıştır.

HODL, kripto para sisteminde kullanılan ve yatırımları satın almak için gelecek olan “tut” yazının yolundan gelirken gelirken; BUIDL de inşa etmek amacıyla “inşa” yazının kullanılmasından geliyor.

CZ, 2000 noktasından sonra gelen olaylardan sonra yaşanan olaylara değiniyor ve krizden daha fazla büyük ve daha güçlülere planlarını ifade ediyor.

Kripto Analistlerinin Yorumları

Kripto analistleri Michaël van de Poppe, Rekt Capital, PlanB ve diğerleri, Bitcoin (BTC) ay kapanana kadar 200 aylık kilitli ortalamalar (WMA) 22.800 doların üzerinde kalacaksa önce devamın devamını daha sonra getirmişti. Görünüşte görünüşe göre 23.800 dolar yükselecek gibi görünüyor Bitcoin fiyatının 28 bin doların olası görünüyor.

Bunlara olarak hafta sonu yaşanan geri çekilmeye eklenmeyen Bitcoin 1 oğlu 12’lik ve Ethereum da yüzde 32’lik yakalamış durumda. ETH’ BTC’den bu süreç daha iyi performans gösterebilme olamını Merge’nin açıklanmış olduğunu kabul ettiği düşünülmektedir.

Ayrıca Vitalik ButerinParis’teki Ethereum Açık Konferansı’nda Ethereum Yol Haritasısını yaparken, Ethereum’un Birleşmeden sonra deflasyonist olarak doğruladı. Dolaşım arzındaki, uygun fiyatlara potansiyeline sahip gibi görünüyor.

.

Leave a Comment