Beşiktaş yeni transfer yapacak mı?

Sponsorluk Cennetsmanında Galatasaray Dursun Özbek’in Banka ile yapılacak olan sorulan sorulan Başkanlığılar Birliği açıklamaları Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “-Canım cennet istiyor ama unutmalarım bırakmıyor- diye bir söz var. Sayın Dursun Özbek’e teslim edilmeyecek. Bunlar yapılmalıdır. Ama tatlı gibi cadı burnunuzu oynatarak bunlar yapılmıyor. Beşiktaş taraftarlarına hiç yalan söylemedim. Hedefe doğru ama bir bütün olması için el birliğiyle yapılması gerekiyor. Bankaların ürettiğimiz ekonomi için hem ekonomiye hem de ekonomi bakanlarına teşekkür ederiz. Ama artık onlara yük olmamamız lazım. Önce evimizin önünü temizleyip ardından bankaralar özür diledi. Hedfe çok doğru ama çok şükür” dedi.

Kombinelerimizin sergilerinin eşyalarının da sergisini ve olduğunu kaydeden Çebi, “Taraftardan formalara ilgi göstermemelerini rica ediyorum. cumartesi günü çok güzel bir hazırlık maçımız var. Belki bir iki daha transfer ama yarın bu maçından günü oynayacağımız hazırlık sonra bakacağız. Bir çok alternatifi değerlendiriyoruz. Genç adamların saldırılarını yenmek için temkinli davranıyoruz. Onun transferi tutmayabiliyor ama genç bir futbolcumuz bu takım bir parçası oluyor. Transferlerin hemen hemen ürünleri. Hocamız ve Sportif’ten sonra çok yol alacağız. Dersimiz iyi. Belki 1-2 transfer daha fazla“kullanmak.

Kadro dışı bırakılanSerdar Saatçı affedildi mi?

Beşiktaş’ın Viktor Plzen ile yapılan hazırlık maçında oyundan sonra yapılacak olan sonraki hazırlık durumuyla ilgili olarak bırakılan Ser Saatçı’nın ise Çebi, “Serdar Saatçı, genç bir kardeşimiz. Altyapıya da ne kadar önem vermiyorum. Ne hale getirmeyenler var. Serdar Saatçı içinde olduğu kadar iyi değerlendirdi. Geldi, sarıldı, öpüştük. Şimdilik yolumuza devam ediyoruz. Bu olaylar bir daha yaşanmayacaklarını umuyorum. Böyle bir olay yaşandı, bitti“Kelimelerle genç oyuncunun affedildiğini açıkladı.

İngiltere’de Glasgow Rangers takımına transfer olan R. R. R. Yılmaz’ın satışı gelen para hakkında yorumlarından bahsettiğinin açıklamaları hakkında Beşiktaş Nur Çebi, “Bir oyuncuya verilen değerin ne kadar değerlendirilebileceğine dair cevap verilebilir. Siz kafanızda 60 milyon Euro’luk ama 6 milyon Euro’dan başka bir paraya yoksa değer 6 milyondur. Bir futbolcunun değeri verilen en büyük rakamların üzerinde üzerinde olabileceğiniz bir şey olamazsanız, onundurda buluşuyorsanız değer o. Değeri kafanızda yaşamaktayken, hayallerle gerçekleştiremezsiniz. O afaki bir durum. Rıdvan Yılmaz’ın değeri gönlümde bulmadı. Ayrılmasını istemem. İş zaten çok uzadı. Tamamıyle alınacaktı. istemememden kaynak. Orada verilen bedele bakmıyorum. Rıd’ın bize yoluna devam etmeyi çok istememe, bana ‘Gitmek istiyorum merkezim, hayal ön var, önünü tıka’ dedi. Hepimizin evladı var. Hem buna kıyamadım hem de buna hayır demeye kıyamadım. İstemeyerek açtık” açıklamasını yaptı.

Leave a Comment