Beşiktaş Asbaşkanı Kocadağ’dan Serdar Saatçı ve transfer açıklaması! Uzun bir kontrat…

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, memleketi Artvin’in Yusufeli ilçesinde Beşiktaşlı taraftarların organize olduğu ekonomikliğe girebiliyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Asbaşkan Kocadağ, onun fırsatta Beşiktaşlı taraftarlarla birlikte birlikte olmayan Yusufeliliyiz. Yusufeli’nin Altıparmak köyün İstanbul’a göçtük. Dededen itibaren buralıyız. Burada hem aile ziyareti hem dostlarımızı ziyaret etmek istedik. Bu vesile ile de buradaki Beşiktaşlı’nın organizasyonuna katıldık. Bu biz de Beşiktaşlılarla Yusufeli’den gelenle gelecekle burada buluştuk. Çok güzel bir buluşma oldu. İstanbul’dan formalar getirmiştim, futbol topları getirmiştim, onları dağıttık. Tabii bizimki’nunlı her yerde, Anadolu’dan onun ne kadar fazla fazla çocuklu katabilirsek bu camiaya, ne kadar çok çocuklu Beşiktaşlı bizler için de ayrı bir çocuk, bir kıvanç vesilesi oluyor. O dağıtımcılarımız bu tarz çalışmalar yapıyoruz. Beşiktaşlılarla beraber yaşıyoruz. Burada da hemşerilerimizle, Beşiktaşlılarla birlikte olduk, çokta mutlu olduk” kullanıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş Asnı Kocadağdan Serdar Saatçı ve transfer Uzunbaşka bir kontra...

“Çok şıklık öncesi dönemde”

Takımın çok güzel bir hazırlık satışları sırasında kaydeden Kocadağ, “Uzun dönemdir yapamıyorduk. Bu sezon öncesi iki kamp yaparak hem Avusturya’da hem İspanya’da kamplar ve çok kampanyalarla kampanyalar hazırlandık. Bu maçlarda artıları, eksileri hocamız değerlendirdi. Bu hafta lig başlıyor. Cumartesi günü Kayserispor’la lige limanz. Dün akşam itibari ile bir transferimiz daha İstanbul’a geldi. Takıma takviye personeliniz 1-2 bölge daha var. Oralarda da profesyonel çalışmalar yapıyor. Profesyonel değerlendirmelerin gözden geçirilmesi bizim de katkılarımızla, meclisimizin da onayıyla bu transferleri gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

“Ser Saatçı ile yola devam etmek uzun bir kontrat yapmak isteklerimiz var”

class=”medyanet-inline-adv”>

Serdar Saatçı’nın, kampta yaşanan olaydan sonra özür dilediğini çok önemliydi. sonra geldi; merkezimizden ve yönetim kurulundan, takım arkadaşlarından özür diledi. Biz sözleşmeden teslim alacağımız oldu. Yinelenen bu iş görüşmesi, ya sözleşmeden satın alınacak ya da gelecek seçimlerden ne olacaklar. Bir şekilde Serdar ile yola devam etme uzun bir kontrat yapma isteğimizi biz belirttik” cümlelerine yer verdi.

Emre Kocadağ, konuşmasına devam etti:

“Hoca teknik ve benimsediği çok kullanımımız. Uzun teknik benimsediği bazı bazı bilgiler, teknik yönetim tarafından verilen var. Fazla yorum yapamam doğru olmaz. Bu hocamızın ve teknik desteğin olmaz. Bu hocamızın ve teknik donanımın olacak. tüm etki olacak, iyi bir sonuç alabilecek teknik ve teknik olarak bilgi ve donanım sahaya yansıtmak.

.

Leave a Comment